Druhý poločas

Druhý poločas

21. 11. 2012

Ztracené vztahy
občas v duši pálí,
ke štěstí dráhy,
o lásku jsme hráli,
vzduch voněl jarem,
bylo jaro v nás,
hry mohou mít
i druhý poločas.

K čemu být dáma,
ubránit se touze
a radost sama
namlouvat si pouze,
do mysli hlodal
tichý vnitřní hlas:
Jak budeš hrát
ten druhý poločas?

Jsem věčná holka,
umím brečet z lásky,
kdo na mě kouká,
klidně vidí vrásky,
i když to mnohým
hodně divné zdá se,
ty jsi má láska
v druhém poločase.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Když sleduji, kolik jich dnes sedí na lavičce náhradníků, mám vlastně velké štěstí, že jsem byla zařazena do hry, i když až do třetí třetiny.
Olga Štolbová
Ano,některé z nás už trenér neobsadí,ale i na lavičce náhradníků se dobře sedí a povídá.Moc pěkné...
Hana Šimková
Myslím, že pan Libánský se jako kritik také vypracoval. Jeho ohlas na tvé dílo je čím dál tím zajímavější.Myslím, že vy dva se krásně spolu provokujete.Tím ovšem nesnižuji tvá krásná dílka Zuzko.
Jiří Libánský
Další z povedená. Moc krásná, emotivní a výstižná výpověď až dojemně upřímná. Napsané je to bezvadně. Rytmicky, melodicky, bezchybné rýmy, pěkná struktura. Obsah i forma plně odpovídají vysoké úrovni tvorby autorky. Ta poslední sloka se mi líbí nejvíc. Už ji umím nazpaměť.
Nina Šachová
Pěkné otevření tvojí duše a ta poslední sloka je báječná.
Marie Bartošová
Láska v druhém poločase, to je skvělý příměr. A opět se týká nás mnohých, někteří tu hru hrají, jiní do druhého poločasu ještě nenastoupili, nebo je trenér už neobsadí. Jiní marně hledají spoluhráče. C´est le vie...
Jitka Chodorová
Moc pěkné,přesně v tvém stylu Zuzko,jsi jedinečná.Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...