Jsme spolu

Jsme spolu

14. 11. 2012

Tak už se pootoč,
přemýšlíš, kdy a proč,
vždyť už jsem tady,
mám dravčí spády.

Já planu po ohni,
tak už se rozhodni,  
nač ještě čekáš,
nebo se lekáš?

Jen do té pasti skoč
anebo zaútoč,
vždyť nebezpečí
ti celkem svědčí.

Už žádné důvody,
neshody, rozchody,
pro tebe, pro mě
vždy nerozhodně.

Otoč se maličko,
je ze mě klubíčko,
než znovu chytíš dech,
usnu ti na zádech.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Fíha! Wow! Fuj! Tak nehezky nečesky tu jásám, místo abych vyhrkla: Pane, jo!
Jiří Libánský
Koláč s láskou upečený k snídani je připravený. Pro dva když se lože chystá, na zemi je více místa. Dohořívá svíčka, padají mi víčka. A ta malá ještěřička, schoulila se do klubíčka. Její drápky maličký rozpustilý básničky škrábou na mý záda. jak moc mě má ráda. _______________________ Tak nějak to je a řekl bych, že je to tak dobře. Poezie se především žije. Pak se třeba o tom může i napsat. Když to někdo tak umí jako Zuzana.
Nina Šachová
Obdivuhodné, Zuzko, obvzláště ta poslední sloka.
Jitka Chodorová
Dobře děláš Zuzko,já už jsem taky tyto city vzdala,i když někde v nitru čekají,až je "on" vysvobodí.Někdy mám pocit,že už to bude,ale pak je zase pošlu zpátky,do pohádky...
Zuzana Pivcová
A to já zase ne, i kdybych si měla palici natlouct.
Hana Šimková
Zuzko, ty jsi zase neporazitelná v těch tvých procítěných verších. Já už tyto city vzdala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.