Lázeňská Třeboň
Foto: autorka

Lázeňská Třeboň

5. 8. 2019

Dnes jsem opět navštívila svou milovanou Třeboň. Mám to tam už roky ráda. Dnes se moc rozepisovat nebudu.

Dám jen pár fotek s ujištěním, že jsem je vlastnoručně vyfotila! Stejně jako všechny ostatní fotografie, které uveřejňuji!

 

cestování
Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Seitlová
Třeboň je krásné město, také se mi tam moc líbilo. Krásné fotky i ty z věže.
Naděžda Špásová
Třeboň mám moc ráda a doufám, že se tam ještě aspoň jednou podívám. Hezké fotky. :-)
Alena Vávrová
Jižní Čechy včetně Třeboně mne zatím míjely, ale věřím, i díky fotkám, že tam je krásně.
Zuzana Pivcová
V Třeboni jsme byli poprvé s kamarádem před 7 lety. Byla to moje výhra z portálu i60, kterou jsem si vybrala těsně před propadnutím (ubytování v penzionu) po půl roce před vánoci. Předvánoční město mě okouzlilo, bylo plno sněhu a všude včetně lázní Aurora příjemná atmosféra. Pak jsem tam krátce zajela ještě jednou po letech, a to na vystoupení "svého dvorního skladatele" Lubomíra. Také v Auroře. Tady jsou moc hezké obrázky, včetně několika detailů. Díky za ně.
Eva Mužíková
Věrko, krásné záběry. Není třeba dodávat, že jsou Tvoje, určitě umíš.
Hana Nováková
díky za zajimavá fota

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.