Uhádnete lehce
Foto: autorka

Uhádnete lehce

24. 6. 2019

Další nabídka toho, co všichni znáte, jen se lépe podívat, zavzpomínat a už to máte...

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Jsou tam na obr. 3 červ na jablku, na obr. 2 nějaká plst či co a na obr. 1 semínka nebo ořechy nebo kulaté koření
Zdenka Soukupová
Takže něco má naklíčit a místo toho to sežral červík?
Jarmila Nedvídková
Ten stínový obrázek je jen záhlaví... ?-Co to je-smajlík- !-Aha už to mám. Hádanky jsou fota dole a měly být očíslované, to mě nějak nevyšlo.
Zdenka Soukupová
Taky mě napadá jen stín... Nebo že by mozek? Otazník=otázka; ☺=odpověď; vykřičník=HOTOVO! Ale že bychom museli vzpomínat, že máme mozek, to je divné, že?
Alena Vávrová
Myslím, že se má hádat z fotopřílohy. A že to snad ani není jen jedna věc. Na posledním obr. vidím dokonce č....
Dana Puchalská
A mám hádat přílohy nebo titulní fotku? :-)
Libor Farský
Vidím za tou kresbou se smajlíkem nějaké upravené říkadlo či přísloví. Něco jako "Nedáš? :-) Dostaneš!
Zuzana Pivcová
Vpravo vidím i vzoreček, vlevo nějaké chlupy?? Deka? Jsem bez fantazie.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...