Fotoreportáž: Aprílové laškování
Foto: autorka - Kytice pro Zuzku

Fotoreportáž: Aprílové laškování

6. 5. 2019

Duben nás překvapil svým jarním útokem. Nebral si servítky a jaro se rozvinulo do plné parády, jenže ouvej. Zima se nechtěla vzdát a trochu nás uprostřed měsíce pozlobila. Ale vítězný nástup jara to nijak nezdrželo. Příroda se probudila hlasy ptáků v celých sborech, ale žabí kuňkání bylo slyšet jen sporadicky, nastal čas stavění hnízd a namlouvání.

Pojďte se podívat na moje aprílové laškování v trávě, na komíně i na větvích stromů.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Krásné.
Dana Puchalská
N á d h e r n é fotografie. Děkuju.
Marie Seitlová
Elen, nádhera. Dovedeš krásně zachytit vše kolem nás. Přidávám ***** *****
Soňa Prachfeldová
Elenko, je to úchvatné :-)
Dagmar Bartušková
Eleno, nádherně jsi to jaro zdokumentovala. Já bych si taky ráda zalaškovala... :-)
Irena Drob
Moc pěkné fotky, ostatně jako vždy od p. Eleny
Elena Valeriánová
Moji milí, děkuji všem za krásné komentáře. Jsem moc ráda, že se vám fotoreportáž líbí. Děkuji.
Eva Mužíková
Eleno, já fakt nevím co říci. Marně hledám ta správná slova, která by vyjádřila moje nadšení z Tvých fotek. Kde Ty na ty fotky chodíš, nemáš někde fotopasti :)))))
Anna Potůčková
Eleno na Tvé fotografické umění nemám, moc krásné fotky a pastva pro oči i duši !
Věra Ježková
Elenko, nádhera. Díky moc.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.