Fotoreportáž: Návraty do rodného kraje
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Návraty do rodného kraje

26. 4. 2019

Ráda se vracím do městečka Rájec – Jestřebí, kde mám své blízké a kamarády ze školních let. Jízda autem bez zastávek trvá necelé dvě hodiny, ale když mám fotozastávky, tak i čtyři. V Prostějově opouštím dálnici a začíná druhá zajímavější část cesty. Projíždím členitou Drahanskou vrchovinou, střídají se lesní úseky a velké polní plochy.

Po výjezdu z posledního lesního úseku se otevře široké údolí řeky Svitavy, vlhnou mi oči a začínají se vybavovat vzpomínky.  A když spatřím dva vrcholy (Malý Chlum a Velký Chlum), vím, že jsem „doma“.

Ve fotogalerii uvidíte, jaká byla Drahanská vrchovina začátkem letošního dubna. Srdečně zvu na krátkou projížďku. 

cestování
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji všem za milé komentáře. Komentář od Lidmily mě dojal. Myslím si, že můj rodný kraj znáte všichni. Nedaleko je totiž Moravský kras. Ještě jednou děkuji.
Alena Vávrová
Moc hezký návrat, Aničko. To já zase poznám, že jsem z cest zpátky tady doma, když zdálky zahlédnu Bezděz ;-)) .
Lidmila Nejedlá
Aničko, návraty do rodného kraje jsou vzácné, krásné vzpomínkami a smutné tím, že už nenajde vše, co jsme měli rádi. Tvůj kraj je nádherný.
Jitka Hašková
Krásné, tam jsem nikdy nebyla.
Hana Rypáčková
Krásné..
Marie Seitlová
Aničko, moc pěkné fotky. Vloni jsem tam byla s našimi seniory na zámku. Moc se mi líbil. Pěkný je ten tvůj rodný kraj.
Eva Mužíková
Aničko, ráda jsem se na obrázky Tvého rodného kraje podívala. Popisky u fotek vždy vítám.
Dana Puchalská
Tedy Aničko, tam kde jsi se narodila, je ale hezky. Nikdy jsem tam nebyla.
Jana Šenbergerová
Aničko, hezký je ten tvůj rodný kraj, a ty to umíš zachytit.
Zuzana Pivcová
Není to můj kraj, ale je půvabný, o to víc pro ty, kteří odtamtud pocházejí. Pak jsou snímky snad ještě hezčí než obvykle.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...