Zlodějka
FOTO: autorka

Zlodějka

15. 3. 2019

Vstoupili jsme s přítelem do nákupního centra. Před hypermarketem jsme si řekli, kde se sejdeme. On odjel na svém seniorském skútru do útrob obchodu, já jsem se vydala kousek za vstup do drogerie. Vzala jsem dvě pasty na zuby, vložila je do batůžku, který jsem držela v ruce - a přepadl mě pocit, že mi něco chybí. Vozík, pomyslela jsem si vítězoslavně. I vydala jsem se pro něj zpět (projít bylo možné). Až za hranicí obchodu mi došlo, co jsem udělala. Bleskurychle jsem dvě červené krabičky vyndala z batohu a položila do vozíku. Můj úlek byl obrovský. Jednak z toho, že jsem byla tak pitomá, jednak z představy, že by mě přistihli při „krádeži“. Asi bych těžko vysvětlovala, že jsem ty pasty ukrást nechtěla, zejména když byly v akci. Teď doufám, že to bylo jen z roztržitosti, a že se tak neohlásil ten pán od A.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Díky. Limi, já zboží z jiné prodejny nehlásím, protože si myslím, že nemají právo bezdůvodně mi hrabat v tašce. Ale když jdu do dvou hned po sobě, nechám si z té první účtenku. :-)
Lidmila Nejedlá
Věrko, to se snadno stane. Já zase nakupuji a mám v tašce už zboží z jiné prodejny a zapomenu to nahlásit. Pak se klepu, aby to prošlo.
Dagmar Bartušková
Také jsem prožila v obchoďáku zděšení ze sebe samé. Chvátala jsem na velice důležitou schůzku. V tom spěchu jsem doma zapomněla jednu z věcí, která nesmí chybět v kabelce ženy - hřeben. Tak jsem v oddělení drogerie vtrhla bez košíčku mezi regály, hřeben vybrala, sejmula a vložila do kabelky. Po pár vteřinách jsem naštěstí zjistíla, co jsem provedla a před pokladnou zabrzdila, hřeben vyndala a zaplatila. Hrozný pocit!!!
Eva Mužíková
Já jsem šla nakupovat se snachou, nevzaly jsme si košík, měly jsme nákupní tašku. Na kočárku jsme vezly malou Rozálku. Jelikož jsme vybraly více věcí, které se nám nevešly do té tašky, Zuzka je dala do záhybu u kočárkové boudy.... Teprve venku při nástupu do auta a manipilaci s kočárkem jsme si všimly, že jsme asi tři věci v hodnotě cca . 40,- Kč nevyložily na pás a tudíž nezaplatily.... Polilo nás horko při představě, kdyby nás zastavila ochranka...
Věra Ježková
Díky. :-)
Hana Rypáčková
Taková humorná ( pro mne) příhoda. V roce 1965 u nás vznikla první samoobsluha. Přijela jsem domů ze studií a maminka mi řekla:"Hano, nenos tady ten červens kabát!" ????_" V saoobsluze kradla nějaká v ferveném kabátě".No, prostě malé město.
Elena Valeriánová
Já si dávám kabelku do košíku, většinou ji mám zavřenou na zip. Šla jsem jen pro pár věcí, ale hlavně pro zubní pastu. Stojím u pokladny ve frontě a koukám nepřítomně do košíku a říkám si, safra, já tu pastu nevzala? A v tom se mi udělalo slabo. Kabelka otevřená a na jejím dně dvě zubní pasty. No a můj sen o nakupování v Lidlu jsem už na chatu popsala. Nejhorší je, že člověku by stejně nikdo nevěřil, že nechtěl krást.
Danuše Onderková
Stala se mi trošku jiná situace, vše jsem zaplatila a odcházím a nejednou bzučák. Ve mně by se krve nedořezal. Pokladní, která vše markovala povídá ať se vrátím. Tvrdím, že mám vše zaplacené, ale za pokladnou už čekal sekuriťák. prošla jsem ještě jednou a opět bzučák. Jenže v tu chvíli si pokladní všimla, že procházím i s košíkem. Tak ještě jeden pokus tentokrát bez košíku a vše v pohodě. Musela jsem být červená až za ušima, ale nakonec jsme to vzali všichni s humorem.
Jitka Hašková
Velmi nemilá situace. Hlavně, že se ti to podařilo zvládnout bez ztráty květinky.
Jana Šenbergerová
Věrko, pořádně prekérní situace. Naštěstí tě neobjevily kamery ani hlídač. Občas také "nakupuji" do košíku, ale vlastního. Hlídače si naštěstí vodím s sebou. Zatím mě vždycky uhlídal. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...