Rozhledna, nerozhledna
FOTO: Irena Amlerová

Rozhledna, nerozhledna

13. 4. 2019

Existovala desetiletí jako stavba strategického významu, ale najednou, řízením osudu a za pomoci odvážných lidí, se po mnoha letech stala rozhlednou. Je dokladem toho, že rozhledna nemusí být jen na kopci, aby z ní bylo dost daleko vidět do širého kraje. A taky původní projekt nemusí být zrovna rozhledna, tou se může stát až po několika desetiletích. Kde asi stojí tato stavba, která již skoro sto let neodmyslitelně vévodí jednomu krásnému městu?

Další den po zveřejnění bude výsledek odtajněn. Do té doby prosím hádejte jen neurčitě. Děkuji....

 

foto: se souhlasem Irena Amlerová - úvodní, další doprovodné Ing. Jiří Novák

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Nováková
Vážení čtenáři, bohužel, ne vše se povede jak chcete, někdy se i šotek vloudí jako v tomto případě.Doufám, že mi můžete prominout. Zvláště pak ty, které jsem připravila o „adrenalin při hádání“, jak se dá vyčít mezi řádky jejich reakcí. Děkuji za pochopení..
Věra Ježková
Hano, samozřejmě vím. Zimní pohled ale neznám.
Zuzana Pivcová
Bohužel nevím a do odpovědi v redakci se předem dívat nechci.
Marie Novotná
Poznala jsem i bez nápovědy,ale ještě jsem na rozhledně nebyla.Před lety měj bratr mé matky pod tímto stavením zahrádku v zahrádkářské kolonii,tam jsem byla několikrát.A když už jsme tam chtěli jít-,loni-měli zavřeno.
Vladislava Dejmková
Vím, přečetla jsem si text pod první fotografií. Ale toto město by mělo být v pěkné rovině...
Alena Vávrová
Také vím...
Dana Puchalská
Vím, ale nebudu prozrazovat.
Jitka Hašková
Zajímavé,ale psaly bych to v zimě. Je jaro a zimy bylo dost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...