Předjaří
Foto: autorka

Předjaří

19. 2. 2019

Předjaří je opět tady, s láskou ukazuje vnady. Vnady začínajícího jara, které volá každého z nás, volá - pojď do světa - hola.

I  ten kmet shodí mech a volá -  jaro přijde, zas bude hezký svět! 

Kdo říká, že jsme staří ? To není pravda, jen škarohlídi radost maří.  Když do přírody vyjdu, slunce nad hlavou a  modré nebe, možná potkám někde Tebe. 

Život uplyne jak rychlý sen, tak, lidi, pojďte přece ven, oddejte se kráse cele, pryč věci neveselé.

Moudrá je matka příroda, to jen my jsme tvorové bláhoví a nechceme slyšet, co nám často napoví. 

Co na tom záleží, kolik je Ti let, když kvitek v trávě zříš, tak poklekneš.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květa Chobotová
Nádherné, hned se mi srdíčko roztančilo..... s úctou květa
Zuzana Pivcová
Krásný snímek, taková malá Stolová hora. A navíc ještě vyznání ve verších. Cestuj dál, Soňo, ať můžeme alespoň na dálku cestovat s Tebou.
Věra Ježková
Krásné fotky, milý text. Že bych se taky začala těšit na jaro?
Marie Doušová
Fotky jsou moc pěkné a na jaro se určitě Všichni těšíme. Dík.
Vladislava Dejmková
Přispěla jste svými fotografiemi k mé dobré náladě. Fotky jsou krásné, jako bych slyšela, co říkají...
Hana Nováková
Pár Vašich řádků působí po zimě velmi blahodárně. Díky, i já se těším na jaro.
Anna Potůčková
Krásné fotky, zase o důvod víc, proč se těšit na jaro. Pejsci jsou otužilí, to já bych si zatím ani palec od nohy nenamočila do vody v přírodě.
Dana Puchalská
Moc krásné fotky. Děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.