Procházka zimním Vyšehradem
Foto: autorka

Procházka zimním Vyšehradem

7. 2. 2019

Aneb Z Vyšehradu na Výtoň. Tento, dvanáctý, výlet Do stovky se mi moc líbil; proto vám ho představuji v samostatném článku.

Vypravila jsem se na něj cestou od maminky z DS Háje. Vystoupila jsem z metra na stanici Vyšehrad. Jako startovní fotku uvádím pohled od metra na kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Karla Velikého. Podle šipky jsem došla do ulice Na Bučance a poté k vyšehradským hradbám a vstoupila jsem do areálu Vyšehradu. Když mi srdce plesalo nad tou zasněženou nádherou, uvědomila jsem si, že jsem tam snad nikdy nebyla v zimě. Z Vyšehradu jsem sešla Vratislavovou ulicí na Výtoň. Odtamtud jsem odjela tramvají domů.

Chcete-li, vydejte se v mých stopách. Výhledy z Vyšehradu, které jsem samozřejmě také fotila, si nechám na jindy, nebo jen do Fota dne.

Soutěž Do stovky
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
Věrko, zimní Vyšehrad vůbec neznám. Moc hezká přehlídka!
Blanka Lazarová
Věrko, moc hezké zimní fotky . Děkuji za odkaz.
Věra Ježková
Děkuju. :-)
Alena Vávrová
Věrko, dík za Vyšehrad!♥
Helena Votíková
Krasne fotky. Vysehrad je magicke misto. Moc radi sem chodime.
Hana Rypáčková
To byla Praha krásná.
Marie Novotná
Moc hezký Vyšehrad.Snad ho jednou uvidím i v zimě.Díky za hezké foto.
Soňa Prachfeldová
Věrko to je krása :-)
Věra Ježková
Děkuji vám. :-) Zuzko, naštěstí byl až v dolní části Vratislavovy ulice; ohlédla jsem se po škole, kde jsme byli asi dva roky dislokováni, když opravovali fakultní budovu v Myslíkovce.
Marie Ženatová
Na Vyšehradě jsem byla jen v létě. Moc proto děkuji za tuto krásnou procházku a nádherné zimní fotografie...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...