Lechtivá fotohádanka
Foto: archiv autora

Lechtivá fotohádanka

5. 2. 2019

Každý z nás tuto siluetu může viděl kdykoliv doma, či na veřejnosti...Dokonce na tuto siluetu vzniklo jedno pořekadlo. Kde že ji najdeme? A co to je?

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Korpášová
vidím dvoustovku :-)
Jaroslava Handlová
Když lechtivá hádanka, tak mne nejprve napadlo to samé, co Elišku. Ale až díky předešlé nápovědě v komentářích, jsem uhodla.
Zuzana Pivcová
Přišla jsem až po zvonění, ale nevadí, pobavila jsem se.
Jitka Hašková
To znám od vydání dvoustovky.
ivana kosťunová
No je to tak - schválně jsem se na dvoustovku šla podívat. Dvěstě ve vestě. Všichni kdo uhodli mají můj obdiv.
Naděžda Špásová
Romane, ty jsi vykuk. Hned jsem se šla kouknout a je to fakt dvoustovka.
Eliška Murasová
Vidím záda a pod zádí pozadí...nebo ne?
Věra Ježková
Bankovky si neprohlížím, netuším, co na nich je. Ale fotka mi ji evokovala.
Anna Potůčková
Podaná dospělá levá ruka.....
Jarmila Nedvídková
Hned jak jsem na to jukla tak jsem viděla u zápěstí dlaň. je to vrchní ruka na dvou stokoruně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...