Fotoreportáž: Leden v ledu
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Leden v ledu

31. 1. 2019

Ať se nám to líbí nebo nelíbí, jedna dvanáctina roku 2019 je za námi. Měsíc leden, který byl u nás letos takový, jaký má leden být, studený, mrazivý, plný sněhu a ledové krásy, zmizel v propadlišti času. Nevadí, důležité je, že jsme ho všichni přežili, že nám nepřinesl žádné nenadálé překvapení.

Mám kamarádku Hanku, je o pár let starší než já a ta mi kdysi řekla:
„Vždycky se zastavím u vývěsky s parte. Prohlédnu si je všechny a pak si řeknu: Holka, je to dobré, ještě tam nejsi!“
Snad se na mě nebudete zlobit pro trochu černého humoru. Ale věřte mi, jsou to slova povzbudivá. Dělám to už taky tak.

Vraťme se však k měsíci lednu, pěkných dní se sluníčkem a modrou oblohou bylo jako šafránu a „nefotografických“ dnů bylo více než dost. Přesto se, prosím, pojďte podívat, jaký byl ten můj leden 2019.

 

A jaký byl ten váš leden 2019?

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Já chci taky. A nejen tu ušmudlanou, šedivou Prahu. Ale i v ní jsem si dopřála pár vycházek. Elenko, překrásné fotky. Díky.
Naděžda Špásová
Elen, tiše závidím, je to paráda. Můj leden je částečně vyplněn brigádou, vařením, hlídáním pejska, aby se mu nepřitížilo a poslední týden zakončen hnusnou rýmou a starostí o dceru, která onemocněla na kurzu, je celník, a já se modlím, aby v pořádku zítra dojela domů z tramtárie u Přerova. A štve mě, že nemůžu nikam do přírody, abych si udělala pár fotek, sice ne tak pěkných, jako jsou tvoje, ale určitě by se mi ulevilo. :-)
Elena Valeriánová
Maruško, všechny fotky - až na dvě jesenické - jsou z Mikulovic.
Marie Novotná
Krása nesmírná. Pohádková zima ve Zlatých horách. Díky.
Marie Ženatová
Skutečně překrásné...
Jana Kollinová
Nádherná, nádherná, nádherná! Použiji slova ze známé písně, abych vyjádřila údiv nad krásou zimy na fotografiích. Spoďáry nepřestanu obdivovat, pro mě jsou fotografií měsíce ledna.
Zuzana Pivcová
Kdysi v dětství jsem četla knížku cizích pohádek, která měla název: Krása nesmírná. Tak bych teď označila celý Tvůj příspěvek.
Dana Kolářová
Můj leden určitě takto kouzelný nebyl.
Marie Seitlová
Moc krásná lednová fotoreportáž, Elen umíš se koukat kolem sebe, tolik ptáků, srnek v tom nečase vidět je nádhera. Moc mě potěšil kos, ty u nás nejsou. No a ledopády, spoďáry a řeka, krása. Moc se ti tvé ranní procházky povedly, ráda jsem se s tebou prošla, děkuji.
Dana Puchalská
Je to krásná galerie. Moc se mi líbila. Eleno jsi foto-šikula.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.