Příběh na 50 slov: Den před tím
ilustrační foto: pixabay.com

Příběh na 50 slov: Den před tím

14. 1. 2019

Vzpomínat či hledět do budoucna nebo žít současností. Litovat? Osud si někdy prapodivně zahrává. V uších zněla dávná vyznání a melodie. Vstoupila do pokoje a snažila se ignorovat podrážděný výraz v zrcadle. Pohledem zabloudila na fotografii. Před očima se rozběhl film. Nervozita kroužila okolo. Našla viníka. Jubileum. Co s tím?

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji všem za milé komentáře.
Dana Kolářová
Ano Soni, zdraví je nejdůležitější.
Dana Kolářová
Zuzano, už proběhlo. A myslím, že nezmeškáš, přihlásí se neodbytně samo. :-)
Soňa Prachfeldová
Danuško, ono přijde a ať přijdou další a další. A hlavně budoucnost ve zdraví !
Hana Rypáčková
Životnį cesty se větví a po všech cestách se jí nedá. Hlavně se musí jí a jít, ohlížet se jen po tom dobrém..
Marie Novotná
Nervozita a jubilea ,jak tě jenom napadla ta slova.------át,no přeci.....át,není žádné stáří.Je to jen několik popsaných listů v kalendáři........jsme jen trochu více plnoletí:se zpívá v jedné písničce.
Alena Tollarová
Vzpomínat, hledět do budoucna a žít současností, to všechno patří ke spokojenému životu. Vzpomněla jsem si, jak jsem odmítala přijmout šedesátku a pak se to úplně obrátilo ...
Zuzana Pivcová
Podle náznaku mi to, Dano, připadá, že očekáváš jubileum??? Já se do zrcadla dívám jen ráno při každodenní kosmetické úpravě, ale pak už to nechávám být. Možná, že to jubileum dokonce zmeškám. :-D
Jana Šenbergerová
Občas také vzpomínám, ale především žiji přítomností s očekáváním dobré budoucnosti. Jubilei se nezabývám. Co bylo už neovlivním, jen to, co je nebo bude, ovlivnit mohu.
Hana Nováková
Poděkovat za dosavadní život a s přáním,aby ten zbytek byl alespoň takový jako dosud,ho nechat plynout do posledních dni..

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...