Co je to?
FOTO: autor

Co je to?

4. 1. 2019

Když fotohádanky, tak jednoduché. Co je to na snímku?

(Všimněte si, jak je to neostré, zamlžené...)

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Oldřichu, já mám na mysli svůj článek, ne tenhle. Koukni na můj profil, tedy pokud budeš mít čas.
Oldřich Čepelka
psala jsi, že sto taky uhodla. Bylo to v připomínce z 10:26. - první dvě věty patřily všem. A ta poslední taky vlastně všem, aby viděli, že to uznávám. :-)
Naděžda Špásová
Oldřichu, díky za příspěvek k mému poslednímu článku, ale nějak tomu nerozumím, nemělo to být určeno někomu jinému? Nebo mi to přelož.
Oldřich Čepelka
Já sám oceňoval například zapomenutý jogurt, šmoulí těsto, těhotné bříško bez hlavy (no to už je trochu drsný!), překynuté těsto, pivní pěnu a plíseň na kompotu. Kolektivní tvořivost nemá hranice. A ano, i N. Špásová to uhodla. :-)
Hana Nováková
na dno potoka je to velmi krásné, no vždyť příroda umí zázraky. Blahopřeji té, která uhádla, ostatní jsme byly jak se říká mimo mísu - jen u některých se stále objevovaly kameny, skála atd.. tak alespoň o trochu blíž
Naděžda Špásová
Tak dno potoka jsem taky uhodla, mám to v příspěvku..
Zuzana Pivcová
No, to mě podrž! Já se tam snad budu muset jet podívat a zkontrolovat, jestli si nevymýšlíš!!
Věra Ježková
Prima. Mám radost, že jsem se skoro trefila. Nápovědou mi bylo, že je to neostré … A taky jsem nějaké dno už fotila. :-)
ivana kosťunová
Gratuluji Vladislavě,iloně taky, byla opravdu blízko. Vidím, že fantazie nestačí.
Eva Mužíková
Přišla jsem pozdě, ale určitě bych to neuhádla...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...