Těšíte se na ryby?
Foto: autorka

Těšíte se na ryby?

23. 12. 2018

Rybáři pro Vás po dvou letech chovu ryb připravili nabídku, jak kaprů, štik, candátů, línů a dalších větších ryb, jako amur, tolstolobik. Ty jsou spíše na uzení.

Přeji Vám prima výběr a dobrou chuť na vánočním stole.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Díky za přání, ryba chutnala.
Dagmar Bartušková
Ryby mám velmi ráda na všechny možné způsoby. U kapra však nejraději klasiku, a to smaženého v trojobalu.
Věra Ježková
Ryby mám ráda. Jen ty kosti kdyby nebyly …
Alena Vávrová
Před chvilkou jsem dovařila rybí polévku a filety z darované půlky nedamovského kapra čekají na finální úpravu. U nás letos žádný výlov nebyl, ráda jsem se koukla, dík. Krásné vánoce.
Jana Šenbergerová
Ryby máme rádi, bez kapříka si zatím nedovedu Vánoce představit, ale ti letošní nás přišli hodně draho. A to jen proto, že jsme si chtěli ušetřit trochu práce s nimi, která není našim koníčkem. Člověk se pořád učí. Jitko, přejeme krásné Vánoce celé rodině.
Naděžda Špásová
Kapřík, no spíš velekapr už je naporcovaný v mrazáku. Zdá se, že si dcera dobře zvolila, protože s eventuálním zetěm přibyl i eventuální tchán vášnivý to rybář
Marie Seitlová
Musím se opravit, byli jsme v Třeboni, ne v Bechyni.
Hana Rypáčková
Už ho mám na stole...
Zuzana Pivcová
No jo, Jihočeška Jitka! I tady v Praze všude píšou, že prodávají třeboňské kapry nebo kapry z Pošumaví.
Marie Seitlová
Jituš těším, ryby mám ráda. Dělám i rybí polévku a je výborná. Před rokem jsem byla v Bechyni a byli jsme i v rybářství na exkurzi. Bylo to zajímavé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...