Video z "MÓDNÍ PŘEHLÍDKY nejen PRO 50+" 2018.
Radka Navrátilová - naše modelka a hlavně velmi šikovná choreografka.

Video z "MÓDNÍ PŘEHLÍDKY nejen PRO 50+" 2018.

5. 10. 2018

Jak se říká: "Konec dobrý, všechno dobré!"
Týden se sešel s týdnem a můžeme se podívat na pohyblivé obrázky z letošní krásně barevné módní přehlídky ve Zlíně, která se konala v prostorách kavárny 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.
Tak pojďme na to.

móda
Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Znovu jsem si tímto videem připomněla krásné odpoledne ve Zlíně na Módní přehlídce,vlastně jak píše Zuzka na veliké akci Hany Lancové. Jak to bylo v reálu,tak je to zachyceno na videu,bez chybičky. Jsem rádaže jsem viděla na živo íčkařky,která tam přijely.Všem orgnizátorům patří velký dík a Hani tobě hodně energie a síly při pořádání takových skvělých velkolepých akcí jako byla i tato přehlídka.Hezký podzimní den.
Eva Balúchová
Hani,SUPER!!!
Zdenka Soukupová
Krásná akce. Obdiv a dík všem modelkám i organizátorům. Jen tak dál!
Libor Farský
Velmi zdařilé! Pastva pro oči starého kozla. Moc se mi líbil ten nápad s malými modelkami i taneční vložka.
Zuzana Pivcová
Tohle nebyla jen módní přehlídka, ale velká akce celého Zlína, do které byli zapojeni i představitelé města. Moc se mi to líbí, už jsem pochválila článek.
Dana Puchalská
Gratuluju všem co tam byli, jak organizačnímu týmu tak i autorce videa. Super. Povedlo se a tleskám. A modelkám i modelovi. A hudba krásně podbarvila celou akci.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.