Praha - Fotografie – Vernisáž - Výstava
Foto: autorka

Praha - Fotografie – Vernisáž - Výstava

6. 9. 2018

Děti očima seniorů, téma foto soutěže, kterou připravila Městská část Prahy 3 společně s portálem i60. Snímky přicházejí, porota vybírá vítěze, vernisáž se připravuje v informačním středisku. Proč neukázat veřejnosti zajímavé postřehy ze života, jak je umí zachytit fotografie.

V úterý 4. září 2018 přivítal šéfredaktor i60 Jan Raška a místostarostka PhDr. Lýdie Říhová autory vítězných fotografií a příznivce fotografování. Příjemné hudební vystoupení a následovalo slavnostní vyhlášení vítězů a předání dárků, které připravil městský úřad. Atmosféra? Jedním slovem prima. Fotoaparáty cvakaly, přípitky nechyběly, nálada skvělá, prostě paráda. Proč? No protože íčkaři opět  využili možnosti se vidět a spolu se radovat.

Děkujeme za příjemné odpoledne.Výstava je moc hezká a určitě stojí za vidění.

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Dano, krásně jsi celou vernisáž zachytila, jen nevim, kdo jsou ty dvě dámy, vidím je takhle prvně.
Libor Farský
Také děkuji, Danuško.
Eva Balúchová
Dano,i já děkuji za fotoreportáž.I když se do Prahy chystám,výstavu už asi nestihnu.Je vidět,že tam byla dobrá atmosféra i dobrá parta fotografů.
Helena Votíková
Bylo to moc příjemné setkání. Děkuji všem.
Marie Doušová
Krásná procházka vernisáží ve vašich fotkách . Dík.
Marie Seitlová
Danuš, dík za fotoreportáž.
Radovan Cakl
Dano, dík za pěknou fotoreportáž, jako bych byl mezi vámi. Jsem rád, že jsem si našel i svého "pavouka pro štěstí".
Jana Šenbergerová
Každá akce íčka mě potěší, i když se jí sama nezúčastním. Ještě jednou blahopřeji všem, kteří na výstavě "hájí barvy" seniorů.
Zuzana Pivcová
Děkuji, Dano, za pohotovou reakci. Zase mám o něco lepší představu o celé akci.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.