Pozvání na jižní Moravu
Foto: Alena Tollarová

Pozvání na jižní Moravu

18. 8. 2018

Milí íčkaři, byl vznesen požadavek, abychom navštívili vinný sklípek na jižní Moravě. Jelikož se k organizaci (i přes sliby) nikdo nemá, oslovila jsem též íčkaře z Mikulova Boleslava Komárka. Doporučil sklípek a 5 minut od sklípku nocleh v penzionu. Zatím jsme vybrali 2 apartmány s veškerým zařízením a terasou s pěkným výhledem. Noc na osobu by stála 420 Kč a degustace s občerstvením ve sklípku 250 Kč. Možnost všeho k dokoupení.

Původně jsem plánovala termín v říjnu, ale prý září je stálejší počasí, tak co takhle třeba v září 19. -20. 9. Pokud by si chtěl někdo pobyt prodloužit, tak po domluvě s majitelem. Mikulov je pěkné město, je tam zámek a hezký výšlap na Svatý Kopeček. Případně se dá zajet do Lednice.

Dotazy a návrhy pište do příspěvků nebo do vzkazů.

Těšíme se na vás.

Hodnocení:
(5.2 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Marková
Škoda v té době jedu do Loučný nad Desnou na týden.
Eva Balúchová
Bolku,neboj,počkáme.Bez tebe neodejdem.
Boleslav Komárek
Já přijedu autobusem na Zvonařku doufám, že dle jízdního řádu v 09,44 hod. Pak musím přejít pěšmo na nádraží. Tak to bude doufám v 10.00 hod.
Anna Potůčková
Helenko Č. ohledně Brna jsem ti poslala SZ zde na Íčku.
Hana Polednová
Helenko, ráda bych, ale jsem na chalupě a do Prahy jedu až v úterý večer.
Helenka Vambleki
Pražandy, je některá ochotná vyzvednout v redakci u Honzy dárek pro mne za Foto Děti očima seniorů - aby mi to nemusel posílat poštou?
Eva Balúchová
Bezva holky,já bych tam měla být 9.30,tak se sejdeme v hlavní hale poblíž stánku s kávou.A počkáme na další.
Hana Polednová
Evi, přijedeme do Brna 9.46 h, já, Ája a Jířa.
Eva Balúchová
Škoda,těšila jsem se,že se poznáme.Tak někdy příště,stejně jako Mirka,jo?
Oldřiška Šálková
Tak já nakonec nedojedu, bohužel nemůžu. Tak snad někdy příště

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...