Fotoreportáž: Srpnový pozdrav z Jeseníků
Foto: autorka

Fotoreportáž: Srpnový pozdrav z Jeseníků

15. 8. 2018

Na svých ranních toulkách si vždy vzpomenu na naše íčko. Na to, jak bych některé z vás, hlavně fotografy, vzala na svá oblíbená místa. Někdy je to k řece, někdy na louku. Ale pak si uvědomím, že každý z nás má to své oblíbené místo, hodinu, počasí.

Já jsem ranní ptáče, to už většina z vás ví. Někdy potkám nějakého osamělého běžce a říkám si, bože, takhle po ránu a běhat! A pak si na to sama odpovím. A co ty a tvoje ranní toulky? To už je taky taková úchylka. Mám pro vás pár srpnových foto okamžiků nejen z mých ranních šouraček.  


Srdečný pozdrav z jesenických luk a strání.

příroda
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Elenko, krásné fotky. Díky.
Zuzana Pivcová
Eli, je dobře, že jsi ranní ptáče, protože jinak bychom toho od vás tolik nepoznali.
Jana Šenbergerová
Elenko, tvé fotografie jen umocňují mou hlubokou lásku ke zdejší krajině. Jedna fotka krásnější než druhá, včetně druhé i první. :-)
Marie Seitlová
Elen děkuji za srpnový pozdrav z mého kraje. Fotky jsem si prohlédla 2x. Máš je krásné, umíš zachytit krásu přírody.
Jana Kollinová
Prohlédla jsem si pozorně volavku. Její příbuzná sedává na vrbě u zámeckého rybníku. Pokusila jsem se o záběr mobilem, ale vyšla mi jen malá šedá tečka.
Libor Farský
Paráda !!!
Naděžda Špásová
Elen, fakt ti rozumím, co myslíš, že fotím tady v Blatné. Ano, myslíš správně, přece mraky. A že jich tu je. Tvoje fotky jsou vždycky krásné a potěší. :-)
Jana Kollinová
Bylo příjemné otevřít si ráno fotoreportáž z jesenických luk a strání. Po procházce s Čikinou v nádherném zámeckém parku jsou autorčiny fotografie dalším zdrojem pozitivní energie pro dnešní den.
Marie Doušová
Krása a ranní procházky ve Vašich obrázcích přímo lákají vyjít po ránu do přírody. Moc pěkné!
Mirek Hahn
Ranní procházky vám závidím. Spousta dobrých fotek !

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.