Stmívá se

Stmívá se

21. 9. 2012

Stmívá se, stmívá,
vždyť už se připozdívá,
tvá náruč na mě nečeká
a mně se tolik stýská,
když cesta tvá je daleká
a dálka je tak blízká.

Stmívá se, stmívá,
mně smutek neprospívá,
zas chci tě pevně objímat
a usnout jako dítě,
už žádné strasti nevnímat,
kdy znovu uvidím tě.

Stmívá se, stmívá,
i bolest odeznívá,
vždyť znáš mě jen ty jediný
a vnímat budeš stále
a plynout budou hodiny
v té souhře nenadálé.

Jen sen mi zbývá,
když už se rozednívá.  

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Když stmívá se, už nesmutním, vždyť do dne bílého se ráno probudím. Ale trvalo mi dlouho, než jsem to pochopila...
Jiří Libánský
Je to tak. Když se začne stmívat, smutek, stesk a osamění doléhají s největší silou.
Nina Šachová
Umíš se krásně vypsat ze stýskání.
Jitka Chodorová
Opět velice pěkné veršování,touha po bezpečí,lásce a naději,kterou máme všichni v sobě,zrovna jako to dítě...
Jitka Chodorová
Opět velice pěkné veršování,touha po bezpečí,lásce a naději,kterou máme všichni v sobě,zrovna jako to dítě...
Jarmila Peerová
Nádherné,ten smutek,samotu a stýskání jste krásně spojila..ale tu naději jste zachovala.Klobouk dolů,díky...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...