Skoro tak to bylo

Skoro tak to bylo

20. 9. 2012

Řekl mi: Paní magistro,
vy zřejmě víte najisto,
že už vás dávno sleduji
a obraz váš si maluji.

Vy snubní prsten nemáte,
tak možná lásku hledáte,
vezmu to trochu postaru,
zvu vás dnes večer do baru....

Já snubní prsten nenosím,
o zájem váš se neprosím,
který mě tady dobývá.
Jiný v mé hlavě přebývá.

A je to síla veliká,
ač rozumu se vymyká,
takže se vám tu omlouvám
a rychle odsud vycouvám.

Tak tedy žádné okolky
a zaměřte se na holky,
skončete s jinou na pivu.
A na shledanou v archivu!                       

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Už vím, kam zabrousím, napadnou-li mě chmury. Kdepak, nebude to archiv! Bude to Zuzčin profil, ve kterém si chvíli počtu, a bude po chmurách.
Jarmila Peerová
Díky za tip,kdyby mi to vyšlo,ráda Vás zase navštívím,abych viděla,co už se Vám tam podařilo udělat...
Zuzana Pivcová
Jen chci upřesnit, že někdo to pochopil, jako že mě oslovil někdo neznámý a já místo schůzky s ním v baru jsem ho pozvala do archivu!! Ve skutečnosti to byl pravidelný návštěvník, kterému jsem takto naznačila: Jen v archivu a dost! Jsem si jistá, že vtipné a moudré ŽENY to pochopily všechny správně.A paní Jarmilko, teď byl Den otevřených dveří v sobotu 15. 9., ale já jsem byla na Rujaně. Před 2 lety jsem při té akci byla také, hned v úvodním prostoru s fotodokumentací, kde jsme střídavě líčily s mladší kolegyní celou historii budovy. Údajně má být ještě něco 28 10.
Nina Šachová
Opravdu se všechno od Tebe, Zuzko, velmi dobře čte, jsi profík.
Jitka Chodorová
Tak teda paní magistro, já také vím už najisto, že vy jste tady nejlepší, však ostatní se polepší!
Jarmila Peerová
Jako vždy pěkné,mám pocit,že od Vás nic jiného ani nelze očekávat........Jen k tomu archivu.Před dvěma roky jsem měla to štěstí a byla v Karlíně zrovna na " den otevřených dveří ".Bylo to pro mě splněné přání,dlouho jsem se jen dohadovala,jak ten objekt vypadá uvnitř.Po té povodni zdevastovaný,ale i tak úžasné poznání,v jakém prostředí museli žít váleční invalidé.Těžký život.Provázel nás osobně Váš pan ředitel,což je nejen sympaťák,ale také velký znalec...bylo to opravdu zajímavé.Později jsem to mohla porovnat i z Invalidovnou v Paříži...takže díky...
Hana Práglová
Zuzko,domnívám se,že je to přímo ze života.Takový a jemu podobný případ se určitě stal mnohým z nás.Díky moc.Hezky se to čte .

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...