Jak jsem v Bechyni potkal smůlu
FOTO: autor

Jak jsem v Bechyni potkal smůlu

15. 6. 2018

... aneb Nedotýkejte se cyklistů ani na zem spadlých.

Konečně mám něco aktuálního - výlet na pár dní, na kole. Bydleli jsme na samotě, v penzionu asi čtyři kilometry od Bechyně. Měli jsme dobře naplánováno, co chceme na kolech projet, trasy, vzdálenosti a tak...

Stručná osnova by vypadala asi takhle :

1.den: příjezd, ubytování, obvyklý seznamovací večírek

2.den: 48 km na kole, ke konci jsem se ošklivě rozsekal a tím pro mne cyklistika skončila

3.den: spím a léčím se

4.den: cvičná procházka Židovou strouhou a poúrazový relax

Zpracoval jsem to zase jako fotokomiks, a co jsem chtěl, to jsem napsal k fotkám. Není to reportáž, je to osobní pohled.

cestování
Autor: Mirek Hahn
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Už druhá lahůdka po ránu, zdá se, že bude krásný den. Tu chvilku s autorovým rozjímáním jsem si náramně užila. I když duše k opravě chyběla, tohle určitě není bezduché. Dík. Nejste vy železný muž? Rány od života prý zocelují...
Eva Mužíková
Velmi podařená fotoreportáž, krásná příroda a hlavně že jste živ a snad i trochu zdravější...
Věra Ježková
Ještě, že to nedopadlo hůř. Dobře čtivý text, hezké fotky.
Dana Puchalská
Mně naopak ten popelník potěšil.
Marie Seitlová
Zajímavě podaná fotoreportáž. Fotky nádherné.
Věra Lišková
Fotoreportáž, jedním slovem paráda. Dík za seznámení s krásným místem. Jen jediná věc se mi nelíbí a to ten popelník. No jo, jsem čerstvá nekuřačka a takové prý jsou nejhorší.
Blanka Macháčková
Pádu na kole se bojím jako čert kříže. Já si po dvoudenním cyklování dávám pauzu bez příčiny. Proto vím, jak je příjemná procházka po okolí. A ta vaše stála za to. Moc hezké fotky a ještě hezčí komentář. Dejte se brzo do kupy.
Radovan Cakl
Mirku, dík za krásnou fotoreportáž i vtipné závěrečné Umění, dobrý nápad. Sice jsem musel každý obrázek otvírat na nové kartě, aby mé oči zvládly přečíst poutavé komentáře, ale o to víc jsem si vychutnával zvětšené parádní fotky. :-)
Jana Kollinová
Reportáž se mi moc líbila. Jste první kdo tak originálním způsobem prezentoval zážitky. Je to autorské dobrodružné "leporelo" pro íčkaře. Díky!
Dana Puchalská
Děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.