Fotoreportáž: Už přicházím
Foto: autorka

Fotoreportáž: Už přicházím

31. 3. 2018

Ano, už přicházím. Hádáte správně, jsem jaro a prý se na mě těší spousta lidí. Takhle ke mně dnes promluvilo slunečné odpoledne na Střížovickém vrchu. Slunce krásně svítilo, travička se ostýchavě dere na ten náš boží svět, kočičky nabízejí svůj pyl včelám, které zatím ještě vidět není, příroda začíná ztrácet svou ošklivou šeď. Hned je veseleji a lépe na světě.

Doufám, že vám nebude vadit, že vám ukazuji zase tu samou scenérii, jako už tolikrát, ale věřím, že na fotkách najdete zase něco nového. Příroda umí zázraky a je neopakovatelná.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
O přicházejícím jaru zatím vyprávějí jen ty kočičky. Ale brzy už přibudou další jarní barvičky.
Marie Ženatová
Naděnko díky moc za krásné záběry snad už přicházejícího jara...
Marie Doušová
Krásné fotky , které potěší a naladí jarní náladou. Dík.
Marie Novotná
Každý si najde to své.V krásné přírodě je každý den jiný-krásný.Fotky jsou toho důkazem.Díky za,,přicházející jaro".
Hana Polednová
Naďo, krásné fotky, taková procházka pohladí po duši.
Zuzana Pivcová
Pro mě je zajímavé sledovat, jak se mění stejné místo v průběhu roku. Takže mi ty záběry vůbec nevadí, naopak!
Alena Vávrová
Naďo, dík. Taková procházka už mi moc chybí.
Blanka Macháčková
A ty kočičky... To už je opravdu jaro.
Eva Mužíková
Naďko, fotky přírody, ač třeba ze stejné končiny mne nikdy neomrzí. Voda, rákosí a mraky nad hlavou - nádhera. O co méně textu, o to více fotek. To je Tvůj " rukopis ", který se mi moc líbí.
Elena Valeriánová
Na včerejší procházce jsem viděla podobné scény, jaro se zaseklo někde u Pradědu. Ale sluníčko se snažilo a krásu přinesly labutě na jezeře. Díky za procházku, za 14 dní se už snad bude jaro zelenat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...