Šedivec

Šedivec

16. 2. 2018

Tak nazývám den s šedou oblohou a mizernou viditelností. Ale do přírody s foťákem na krku vyrážím i v tyto dny. Tentokrát jsem se procházela pod kopcem Hradisko v blízkosti města Rožnov p.R. Posvátný klid, vše pod bílou peřinou, jen dobré světlo chybělo.

Jaká byla dvouhodinová procházka zimní zamlženou krajinou, uvidíte ve fotogalerii. Pokud máte zájem, nakoukněte.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Ještě jednou dík a mám radost, že mé fotky přinášejí pohodu.
Mirek Hahn
Moc pěkné fotky......
Olga Štolbová
Aničko, tvé fotky hladí duši a nosí pohodu. Dík...*****
Alena Tollarová
Nevypadá to, že by Ti dobré světlo chybělo. Já ho vidím, já ho vidím! I
Soňa Prachfeldová
Takových dnů Aničko je, o to víc si vážíme těch jiskřivých se sluníčkem. Fotky jsou vypovídající hodnotou, že vnímáme svět kolem, jaký je, pestrý i když občas šedivý. A fotky jsou toho dokladem :-)
Anna Čípová
Děkuji za vaše milé komentáře. Nejraději se toulám v přírodě sama a vychutnávám si každou maličkost. Jen neumím fotit faunu a už se to asi nenaučím. Já totiž s každým záběrem dlouho váhám. Ještě jednou velký dík všem.
Zdenka Jírová
Je sice " šedivý den, " ale čerstvý sníh to vyvažuje. U nás ve městě , pokud vůbec sníh padá, tak se zdrží většinou jen do poledne následujícího dne. Roztaje. Většinou padá od večera do noci, ráno kouknu z okna, vidím bílo. Než uvařím oběd, už je pryč. Zbytky jsou jen na severních stranách, kam nemůže sluníčko. Na sníh musíme do našich Krušných hor, tam se udrží a dá se i lyžovat. Fotky jsou pěkné.
Lidmila Nejedlá
Anička nám poslala do nížiny zase krásnou zimu. Díky.
Věra Ježková
Aničko, krása. Klid a pohoda jsou přímo hmatatelné.
Jana Šenbergerová
Ve tvém podání je i "šedivec" fotogenický.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...