Fotoreportáž: Toužebně očekávaný sníh
Foto: autorka

Fotoreportáž: Toužebně očekávaný sníh

11. 2. 2018

Dnešní den byl konečně zimní .Vydejte se se mnou za pomíjivou bílou krásou.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Nádhera :-) *****
Hana Polednová
Hani, moc hezké. Umíš to báječně zpracovat a to je potom pokoukáníčko.
Jaroslava Handlová
Pěkné brouzdání. Spustila jsem si režim kino a zasněně sledovala známé Strakonice v neznámé podobě. Hanko, děkuji Ti, umíš!
Anna Čípová
Hanko, moc ráda jsem se prošla. Hrad úžasný, Venda jako model super a všechny ostatní fotky jsou moc prima. Hlavně ty kontrasty, Díky!!!
Eva Mužíková
Hani, opět jsi mne potěšila. Díky
Oldřich Čepelka
Teda, paní Hano. Fotíte tak, že můj foťák je od rána v popelnici. Dobře se mu tam spí, já se budu dívat na vaše fotky! Ten hrad - krása! (Patří na wikimedia commons pro všechy budoucí generace!)
Jana Kollinová
Video se mi moc líbilo. Znalci nechť prominou, ale chtěla bych se zeptat, zpívá pan Jiří Císler?
Libor Farský
Je to nádherné, Haničko a Vendíku
Naděžda Špásová
Hanko, máš to moc pěkné. Ve Strakonicích jsem byla jen jednou. Zrovna se začínal opravovat zámek. Tvůj způsob prezentace se mi moc líbí. :-)
Věra Ježková
Hani, MOC hezká podívaná. Díky. Vendovi to sluší.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...