Posílám
ilustrační foto: pixabay.com

Posílám

3. 2. 2018

Posílám obálky,
trochu mi navlhly,
posílám korálky,
i když se přetrhly.

Posílám kamínky
s dětinskou důvěrou,
posílám vzpomínky,
necháš si některou?

Posílám mlčení,
kolem se rozkládá,
posílám loučení,
ráda i nerada.

Balíček pro tebe,
lehký jak první sníh,
pak vzlétnu do nebe
na křídlech sokolích.










Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
Zuzko, jak krásně jsi vystihla bolest duše.
Helenka Vambleki
Děkuji za vše, cos poslala. Obálky(možná s tvými slzičkami) usuším, korálky navléknu, kamínky přidám ke sbírce stejně darovaných, mlčení beru všemi deseti, loučení musí být, aby mohlo být další shledání. Hlavně jsi to neměla neposílat Českou poštou, lumpi jedni, třikrát jsem pro to šla na poštu - tak příště to přines sama, až zas poletíš se sokolem!!!
Marie Doušová
Paní Zuzano , možná jsem drzá, ale proč nevydáte knihu vašich nádherných básní ? Možná , že nějakou sbírku jste vydala a já bych ji ráda měla. Jste skvělá , nadaná a talentovaná. Ještě jednou se omlouvám, že Vám do toho mluvím , ale nedalo mi to.
Jitka Hašková
Krásně zadumané.
Hana Práglová
Zuzko,po ránu-opět hrozně krásné,ale také hroznė - z mého pohledu-smutné.Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.