Praha a prales
Ilustrační foto: pixabay.com

Praha a prales

17. 11. 2017

Já raději než ve městě Praze,

žila bych v pralese blaze,

stověžatou matku měst

miluji, ale raději se

pralesní říčkou propluji.

 

Architektonické skvosty

Prahy obdivuji,

jako v pralese nerosty.

 

Do divadel v Praze

ráda chodím,

ale krásu pralesa

taky vidím.

 

Prahu i prales

včera i dnes 

MILUJI!

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Jsem raději tam, kde mám blíže k přirodě, ale návštěva Prahy je pro mě vždy velkýá svátek. Je překrásná !
Jana Šenbergerová
Jsem ráda tam, kde jsem, však stejně ráda projdu se Prahou i pralesem. Obojí je pro mě moc extrémní, miluji, když nad lesem se rozední.
Marie Seitlová
Také mám ráda les, přírodu, ale když přijedu do Prahy, je to pro mě svátek. Bydlím dál od Prahy, tak to je proto. Bydlet bych ve velkoměstě nechtěla. Báseň se mi líbí.
Zuzana Pivcová
Už jsem se někde zmínila, že čím jsem starší, tím víc bych si přála bydlet někde v klidu, ne v Praze, i když je hezká. Les, neříkám prales, mě fascinuje víc. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...