Vyznání bratrovi
ilustrační foto: pixabay.com

Vyznání bratrovi

1. 10. 2017

Narodili jsme se

v jednom roce,

já v únoru ,bratr na Vánoce.

 

Od mala jsme se měli

hodně rádi, hodně

jsme si spolu hráli.

 

Bratr mě chránil

a vždycky měl

pro mě čas.

 

Už nám táhne na šedesát,

a já stále cítím,

jak hodně mě má rád.

 

Bratře děkuji ti,

že celý život

bylo na tebe spolehnutí.

 

Ať je to tak i dále,

ať další roky

s tebou plynou krásně stále.

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Hezké milé vyznání.
Lidmila Nejedlá
Také s láskou vzpomínám na svého bratra.
Věra Ježková
Sourozence nemám. Několikrát v životě jsem si říkala, jaké by to asi bylo, nějakého mít. I když vím, že vztahy mezi sourozenci nejsou vždy hezké, cítím se ochuzena o blízkého člověka.
Marie Seitlová
Krásné vyznání s milou úvodní fotkou. Já mohu na brášku už jen vzpomínat.
Zuzana Pivcová
Znám pár případů, kdy sourozenci byli necelý rok od sebe. Pro matku to je asi pěkný zápřah, ale děti si spolu mohou dobře rozumět. My jsme se sestrou o dva a kousek, to ještě šlo, hodně jsme si spolu vyhrály. Díky za krásné vyznání, bratra určitě potěší, i kdyby nebyl milovníkem poezie.
Alena Vávrová
Moc krásné. Vzpomínala jsem velice intenzívně na svého star. bratra, který mi byl velkou oporou. Bohužel, již není, přesto nezapomínám na vděk. ♥
Elena Valeriánová
Měla jsem bratra staršího o 14 let a sestra je starší o 5 let. Nikdy jsme k sobě neměli tak blízko. Pořád je mi to líto.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...