Jedu na golf
Foto: autorka

Jedu na golf

27. 9. 2017

Nedávno jsem pracovala pro restauraci na golfu, a tak jsem si také zakoupila poukaz s trenerem na tuto hru.

Trénuje se odpal na dálku, cíl a jamku. Musíte mít pokrčené kolena, pevné paže, soustředit se, švih a odpal.  (někdy lítá i drn, nebo se vůbec netrefíte míčku, to se také stává).

V létě měl turnaj Seniors Tours, a tak jsem vzala kolo a jela do terénu pro Vás zdokumentovat, v jaké krásně upravené krajině se hráči pohybují.

Jednou se má zkusit všechno. "Pěknou hru".

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Jitko, od vydání článku již uplynulo půl roku a já jsem ho objevila až dnes. Věřím, že jsi udělala pokroky - přes zimu teorie a nyní již počasí dovolí se i zlepšovat. Tak Ti přeji správný švih! Golfová hřiště se mi moc líbí!!!
Marie Seitlová
Moc hezké fotky a zkus to.
Alena Vávrová
Pěkné fotky, Jitko!
Olga Štolbová
Jitko, prima nápad, že jsi nám golf aspoň trochu přiblížila. Krajina úžasná, ale raději bych se tam procházela jen tak, bez holí a míčků. *****
Eva Mužíková
Tak golf, i přestože je kolem několik golfových hřišť, jsem nezkusila. Určitě je to krásný sport, ale drahý. Zůstanu při turistice...
Eva Balúchová
Jitko,taky si myslím,že zkusit se má všechno co se nám podaří.Jsem ráda,že tobě se podařilo zkusit golf,mě se to ještě nepovedlo.Krásný trávníček!
Naděžda Špásová
PS: fotky moc pěkné. :-)
Naděžda Špásová
Golf umím na počítači, in natura by to bylo asi horší. Ale bavilo by mě to, jen ty peníze chybí. :-)
Lidmila Nejedlá
To je hezké, Jitko. Trénuj, určitě budeš dobrá golfistka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.