Zápis z módní přehlídky konané dne 21. září 2017 ve Zlíně
Foto: autorka

Zápis z módní přehlídky konané dne 21. září 2017 ve Zlíně

23. 9. 2017

Přítomni:
- devět modelek s moderátorkou,
- majitelky obchodů Green butik a COURAGE,
- malý zpěvák / tanečník a jeho tanečnice,
- pedagogové a studenti Střední školy oděvní a služeb Vizovice (líčení, česání, focení, výzdoba a ozvučení)
- kameramani,
- pracovnice Centra pro rodinu Zlín,
- zástupkyně města,
- pět dam z portálu i60.cz
- + 150 diváků.

"Projednávané" body:
Po uvítání a stručném seznámení s programem dámy představily 40 modelů z Green butiku a 5 modelů z obchodu COURAGE. Módní přehlídka byla rozdělena do třech částí, které propojoval doprovodný pěvecký a taneční program.

Úkol:
K módní přehlídce se ještě vrátím článkem a další kolekcí fotografií při zveřejnění videa.

Závěr:
Hodně nás mrzelo, že celý den pršelo a nemohli jsme přehlídku pustit do Parku Komenského.
Ale na druhou stranu nebyla nikomu zima! :o)))
Jsme nadšené, že jsme mohly zase po roce uspořádat módní přehlídku ve velkém stylu.

Chci na tomto místě velmi poděkovat:
vedení statutárního města Zlína zastoupenému paní Kateřinou Francovou a paní Janou Pobořilovou,
paní Zuzaně Plaché, majitelce Green butiku,
paní Ivetě Stavjaníkové, majitelce concept store COURAGE,
dámám z Centra pro rodinu Zlín pod vedením paní Ivany Tiché,
pedagogům SŠ oděvní a služeb Vizovice v čele s paní ředitelkou Evou Solnařovou,
paní Markétě Kunstové z ATELIÉRU ZEBRA za doprovodný pěvecký a taneční program a
v neposlední řadě kosmetické firmě SALOOS naturcosmetic za balíčky přírodní kosmetiky.

 P.S. A co příští rok. Znovu?

Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Šikovnost a nadšení se ve Zlíně nezapře. Bravo, Hanko!
Alena Várošová
Moc pěkná přehlídka na úrovni i sestava předvádějících jako vždy.Jsem ráda Hanko,že jsem viděla známé tváře na fotkách,moc vám to všem slušelo a mrzí mě,že jsem nebyla mezi vámi,snad někdy příště.Jinak se těším na video,článek napsaný skvěle.
Hana Lancová
Paní Jarmilo F.. Jestli máte na mysli tu slečnu otočenou zády, tak ta opravdu rozdávala pouze dárečky. :o)))
Jarmila Fialová
Pěkné,ale myslím,že ani moderátorka? by neměla být na podiu v upnutých kalhotách,pod kterými jsou vidět všechny faldy(foto 25)
Alena Tollarová
Pěkný zápis. Ve Zlíně to žije a já se těším na reportáž s videem.
Marie Foltýnová
Díky za fotografie ze zákulisí i za jmenovité představení modelek.Byli jste všichni skvělí i mladí tanečníci a Míša se svým krásným hlasem.Bylo to moc príma a za rok na shledanou
Eva Balúchová
Díky za přesný zápis a hezké fotky.Je fajn,že jsi představila všechny modelky.Modely i všechny předvádějící byly úžasní.Chválím i kulturní vystoupení mladých.My,divačky z i60,jsme byly všechny moc spokojené.A příští rok ZNOVU,jasně!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...