Kde se bere láska
ilustrační foto: pixabay.com

Kde se bere láska

11. 9. 2017

Sluníčko příjemně hladilo naše nahé paže a ramena. Seděli jsme v tom tichu, kde jen poletovali ptáci, z hnízd se ozývalo tíkání mláďátek a sem tam zabzučela včelka, poletující mezi růžemi. Měla jsem ty chvíle ráda, kdy jsme byli spolu. Držel jsi mě za ruku a co chvíli  položil hlavu na můj klín. Pohladila jsem tě po vlasech a přimhouřenýma očima sledovala tvoji hezkou tvář. Bezděčně jsem se usmívala. V duši se mi rozlila něha a cítila jsem tolik lásky! Ten cit, který zjemňuje duši a nezná hrubost. Mohla bych ho v tu chvíli rozdávat. Je tak krásné, mít někoho rád! I ty jsi byl spokojený, dělalo ti dobře mé vískání ve vlasech.

Pak ti ruka sklouzla na mé nahé koleno a objevil jsi na něm jizvu. Povzdechl sis, znovu se nadechl a já věděla, že mi chceš něco říct. Rychle jsi zvedl hlavu, podíval se mi zpříma do očí a konečně se vyslovil: "Babičko, mně se chce čůrat..."

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
krásný konec!
Lenka Hudečková
krátké a krásné :-)
Jitka Mošovská
Limi, vím, že máš vnoučka moc ráda.
Eva Mužíková
Lidmilo, jsi zkrátka skvělá. Opravdu škoda, že nepíšeš více...
Elena Valeriánová
Lidmilko, chtěla bych dát deset nebo hned sto hvězdiček. Něžné, láskyplné a netradiční konec. Rozesmála jsi mě, děkuji.
Alena Tollarová
Limi, jsem ráda, že po čase zas od Tebe něco vidím. A to něco je taková náladovka, že mi ta představa určitě vydrží na celý usměvavý den.
Zuzana Pivcová
Taky jsem tušila, že to nebude milostné vyznání, ale závěrem jsem vůbec nebyla zklamaná, naopak!
Jana Šenbergerová
Moc hezká ukázka toho, jak málo slovy lze říct mnohé. Mám takové chvíle ráda. Dík.
Alena Vávrová
Lidunko, náádherné, úsměvné a láskyplné rozuzlení ♥♥♥
ivana kosťunová
Krátké, sdělné, půvabné - takhle nějak by se mělo psát. Velmi mě to oslovilo a inspirovalo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...