Fotohádanky /10
Foto: autorka

Fotohádanky /10

12. 8. 2017

Hned když jsem tu dvoutřešeň fotila, tak mne napadlo, že bujnofantasty bude svádět k různým odpovědím :-)  Takže žádný zadek paviána!

tr.jpg

Abychom se zase mohli zasmát tipům, dávám další skupinu obrázků.  Napiš své tipy do komentáře a pak sjeď až dolů. Ne obráceně :-)

 

 

 

 

t13.jpg  1

 

t16.jpg 2

 

t11.jpg 3

 

t12.jpg 4

 

t10.jpg 5

 

t17.jpg 6

 

Fotím věci cvaky cvaky

zahraješ si s námi taky?

Napiš co to asi vidíš

neboj se, že posměch sklidíš.

Každý máme jiné oči

nevíš, co se v mozku točí.

Už své tipy-vtipy máš?

Teď se níže podíváš.

Ještě chvíli napětí

napočítej do pěti

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

výsledky jsou tady hned:

 

img-9671-1.jpg nové koření

img-9676-1.jpg nůž

img-9653.jpg dveřní pant

img-9662.jpg kolečko židle

img-9644.jpg  zámek listovní schránky

img-9687.jpg ořech

 

 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Ať dělám co dělám, myslím že je tam pant a nějaký malý zámeček...nic víc nepoznám
Anna Čípová
Dvojka byla záhadou.
Alena Vávrová
Dnes to bylo lehké. Vidím to jako Zuzka a ten zelený nůž mám doma taky.
Zuzana Pivcová
Nové koření, nůž, pant ode dveří, kolečko u otáčecí židle, zámek u schránky, vlašský ořech. Teď teprve kouknu na nápovědu.
Jana Šenbergerová
Dobré hádanky! Umíš koukat kolem sebe a zachytit detaily, které mi občas unikají.
Jana Šenbergerová
1) nové koření 2) něco zeleného v kuchyni 3) pant dvířek od kamen 4) kolečko na nábytku nebo vysavači 5) zámek na nějaké schránce 6) vlašský ořech
Elena Valeriánová
Tak jsem slabá hádačka.
Elena Valeriánová
Já poznávám snad jen nové koření. A poslední - starý list? Jdu se kouknout na rozpuštění. A basta!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...