Poznáte nádraží?
Foto: autorka

Poznáte nádraží?

23. 7. 2017

Je to velmi známé místo, navštěvované turisty všech národů. Ve městečku najdete nejdražší klenoty v určité známé budově.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Tomanová
Ano, je to známé nádraží...hlavně když je vinobraní, mají dobrý burčák z tamních svahů :-))) Bydlím nedaleko. Chodíme tam s dětmi o prázdninách každý rok nahoru procházkou, ale už to není ten klidný a melebný K........, jezdí tam spoustu aut až nahoru do hospod, stále musíte uskakovat a vyhýbat se, okolo cesty se prodávají cetky všeho druhu a původní romantika zmizela. Je to škoda, lidé si všechno hezké zničí.
Jitka Hašková
Ano, je to tam, hlavně velmi známý hrad.
Oldřich Čepelka
Hrozně dlouho mi to trvalo, ale teď bych řekl, že už to vím. Blízko je řeka, kolem vápenec?
Alena Vávrová
Chtěla jsem si ověřit jak to nádraží vypadá jinde na netu, ale je to fakt jednoznačné. Jednoho tamního obyvatele máme snad i na íčku.
Jana Kovářová
Nalezeno docela rychle, taky jsem nevěděla, že městys má jméno jako hrad.
ivana kosťunová
Nevěděla jsem, že se tak jmenuje i obec, ale nápověda je jednoznačná. Mám to.
Zuzana Pivcová
Vím, jezdíváme tam na vinobraní.
Mirek Hahn
Kupodivu si nepamatuji nádraží, přestože v hospodě naproti jsem strávil za mlada nejeden večer. Most postavili nový, pamatuji si ještě původní. Ale poznal jsem stěnu proti mostu, nezaměnitelný profil Barrandienu. Mám to :-)
Věra Lišková
Už vím, kde je to pěkné nádraží.
Ilona Erika Kolář
Místo nese stejný název hradu, který je tak známý, že se v sezóně už dopředu rezervují prohlídky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...