Fotoreportáž: Letní louky
Foto: autorka

Fotoreportáž: Letní louky

23. 7. 2017

První třetina léta je za námi. Jaká byla? Krásná, plná barev a vůní, jen vláhy pochybělo. Chci vám ukázat kouzlo neposečených luk v okolí Rožnova pod Radhoštěm. Fotila jsem čtyři dny (16. – 19. července) brzy ráno, odpoledne i v podvečer.

Přeji pěkné léto, zajímavé výlety za poznáním a fotografům dobré světlo.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Milé dámy, moc děkuji za vaše komentáře, které pohladily po duši. Mám radost, že se fotografie líbí, i když skutečnost je mnohem krásnější.
Drahomíra Stínilová
No jo, Valašsko a jeho louky. Krásné fotky
Hana Rypáčková
Paráda..
Libuše Křapová
Aničko, já se trochu přehlédla - četla jsem letní houby. A našla krásné kytičky :-) no prostě kdo umí...
Eva Mužíková
Aničko, krásný vzhled je na ten Boží svět...Tvoje fotky jsou toho důkazem.
Alena Tollarová
Tak jsem se nad obrázky trochu zasnila a zavzpomínala na Soláň i jiné louky, které jsem "tam u vás" při našem pobytu viděla a taky si trochu pofotila.
Naděžda Špásová
Aničko, krásné fotky, taky mám ráda rozkvetlé louky. Na jednu se teď dívám každý den v Blatné, máme ji za plotem.
Marie Ženatová
Aničko moc děkuji za krásné fotografie letních luk. Když jdu z lesa a vidím krásné luční květy, tak si jich několik utrhnu a nasuším, abych měla v zimě alespoń ve váze připomínku teplého léta...
Věra Ježková
Nádhera a pohlazení po duši.
Ilona Erika Kolář
Obdivuji letní louky. Hlavně ty horské, dokáži se na ně dívat nekonečně dlouho.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.