Fotohádanky /3
FOTO: autorka

Fotohádanky /3

3. 7. 2017

Doufám, že se taky bavíte jak já. Já se tu válela smíchy, když tohle Lidmila pojmenovala "po bitvě s tygrem"....a to je, opravdu, petržel! A nechtějte vědět, jak jsem tu slzela, když jsem to ještě ořízla a zaměřila se na detail  :-) :-) :-)

4b-1.jpg

No????? No přece petržel!!!

Znova jsem chodila po domácnosti a zaostřovala objektiv. Zahrajme si hru. Napište do komentáře, co vás napadne jako první, a potom teprve porovnejte s vyluštěním dole. Aspoň se zase budeme moci zasmát...a smích je sůl života, jak pravil klasik :-)

12a-3.jpg

1

 

2a-3.jpg

2

 

1a-2.jpg

3

 

18a.jpg

4

 

15a-1.jpg

5

 

16a.jpg

6

 

Nemusíte brát zrovna do ruky fotoaparát.

Zadívejte se na běžné věci doma jinýma očima. Někdy vemte silné brýle nebo lupu.

Je k neuvěření, jak najednou obyčejná věc, kolem které denně chodím, je úplně jiná.

Jaktože jsem si toho nevšimla dříve?

Takže,

ještě

chvíli

vás

budu

napínat.

A je to!

img-7380-1.jpg   img-7331.jpg   img-7329.jpg

 

img-7430.jpg   img-7413.jpg   img-7419.jpg

 

chléb, čalounění židle, klobouk, motouz, mobil, reproduktor

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
No tak dvě skoro dobře... chichi....
Lenka Hudečková
Tak jdu zkusit..., první netuším, druhý je nějaký potah na sedačce nebo svetr, třetí je výplň vchodových dveří s kukátkem??? Ne, to spíš proutěná kabela s okem pro ucha. Další je vlna nebo provaz. Pak nevím, možná listely na dlažbě a poslední vypadá jako můj větrák v PC.... Ale Helča má přece noťas, tak si nejsem jista...
Hana Rypáčková
První a pátý jsem nepoznala. To dírkovaný mám u PC i rádia.
Dagmar Bartušková
Střída, potah na sedačce, slaměná taška, klubko vlny, obal na mobil, kryt na rádio. Zase těsně vedle! Co mě ale dostalo, to byl hlavní obrázek, kdy jsem spatřila 4x "ty petržele"! Ano, Červenko, jak jsi to ořízla, stačilo se jen zaměřit na ten detail. Teď slzim smíchy já! :-)
Alena Vávrová
Chléb, vlněná látka, slaměná taška, přadýnko vlny, nevím, na to koukám - kryt repráku?
Zuzana Pivcová
Mořská houba, rohož, slaměný košík nebo taška, pletací vlna, kachle, kryt (fénu??). To jsem tomu asi dala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.