Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

30. 6. 2017

Nejkrásnější nádraží,

směr sever

a je to jasné.

Kdo stále ještě tápe,

nechť na žluto se natře.

 Nádraží - kdo jsem?

 

 

 

 

 

 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Tak odtajňuji nejkrásnější nádraží roku 2016, což je Mimoň. Všem gratuluji.:)
Helenka Vambleki
Nejsem mimo, jsem přesně tam. Moc se mi líbí a taková nádražíčka se dávají i na modely železnic.
Alena Vávrová
JJ, jasně, jak bych neznala, byla jsem taky pár let mimo. To nádraží tam původně vůbec nemělo stát.
Anna Čípová
Nápověda na 1*, uhodla jsem a ověřila.
Jitka Hašková
Skvělá vtipná nápověda, našla jsem rychle, i když na nádraží jsem nikdy nebyla, ve městě autem ano.
Zuzana Pivcová
Mně stačil ten občan, protože s bývalou kolegyní v archivu, když nám to zrovna moc nezapalovalo, jsme o sobě takto hovořily velmi často. :-)
Lenka Hudečková
JJ, nápověda jako víno...a taky jsem někdy ta figurka :-)
ivana kosťunová
Dnes jsi mi udělala radost, protože toto nádraží velmi dobře znám a nemusím nikde pátrat. Je opravdu nejkrásnější na té trati a snad i získalo titul " nejkrásnější nádraží roku.
Mirek Hahn
Konečně zase jednou poznám bez dopomoci :-) Ale nápověda skvělá a vtipná.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...