Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

9. 5. 2017

Nádraží, třebaže leží na frekventované trati, vlaky EN, EC, R a Sp tu jen prosviští. Staví tu pouze osobní vlaky.  Jedná se obec s výhledem na vrcholky Českého středohoří a také na bájný Říp.

Nápověda:

Hrdobce je hrdý člověk.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Tak nyní odtajňuji, jedná se o nádraží s trochu zvlášním názvem Hrobce.:)
Jitka Hašková
Tak jsem to našla. Pomohla mi informace o bydlišti Aleny T.
Naděžda Špásová
Tak jsem to našla a docela rychle, protože je znám. Alena T., to má opravdu kousek, asi 6 km.
Helenka Vambleki
Dnes jsem byla úspěšná, šla jsem na radu Mirka podél Labe a našla toho člověka bez "d"
Anna Čípová
Pokud žije v obci 660 obyvatel, tak jsem našla. Jen jsem nemohla najít fotografii nádraží.
Ilona Erika Kolář
Hanko, končí to na e.
Zuzana Pivcová
Odvolávám, to bychom musely ještě popojet dál. Nádraží je nějaké opuštěné, není tam ticho jako ....?
Jitka Hašková
Tak nevím, nevím. Snad budu večer moudřejší.
Zuzana Pivcová
Aha, není to, kde jsme málem předčasně vystoupily, když jsme jely koukat do lesa na bledule.
Hana Rypáčková
Končí to na y ? Nemohla jsem si to ověřit, asi to už nikdo jiný nikdy nevyfotil.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.