Fotoreportáž: Dubnové proměny
Foto: autorka

Fotoreportáž: Dubnové proměny

2. 5. 2017

Když píšu tyto řádky, chybí do konce měsíce dubna jen pár dní. A ten letošní apríl byl opravdu bláznivý. Jsme zvyklí na to, že aprílové počasí s námi poněkud laškuje, což o to, má na to ze zákona právo. Dubnové přepršky, rozzářené slunko a znovu déšť i sněhové vločky. Ano, tak to má být, to je apríl.
Avšak ten letošní s námi nelaškoval, ten si s námi docela krutě zahrával. Za necelých 24 hodin zasypal Jesenicko sněhem, kterého bylo více než za celou zimu. Hladiny řek se zvedají, lidé je se strachem v očích pozorují, co přinese další deštivá noc? Jak bude zítra? Zahrádkáři pláčí nad rozkvetlými omrzlými stromy. Pojďte se podívat, že přísloví „Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem“ se u nás naplnilo na sto procent.

Důkazem dubnových proměn je připojená rozsáhlá fotoreportáž. Vzhledem k množství fotografií je opravdu jen pro otrlé.

Krásný máj.

 

Můj příběh příroda
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Kouzelné snímky!
Marie Seitlová
Elen, krásně jsi zdokumentovala ten letošní bláznivý duben. Fotky nádherné.
Hana Rypáčková
Jejda, to je pěkné. Dnes jsem viděla dva orly mořské, letěli z městského lesa domů do lesa Hole, kde hnízdí... Sice jsem Vendovi pak vyndala z chlupů dvanáct klíšťat a já se vzhlížela v zrcadle po sprše , co se dalo, ale bylo to dnes nádherné toulání. Nejlepší lék na duši..
Jana Šenbergerová
Nádherně zdokumentovaný duben u nás.. Snad bude máj aspoň o něco lepší.
Eva Mužíková
Elen, nápadité záběry, vtipné popisky spolu s kvalitou - to je opravdu pastva pro oči. Smekám a děkuji..
Lidmila Nejedlá
Krásně jsi to zachytila, Elen. Apríl nejaprílovatější!
Naděžda Špásová
Dubnové proměny jsou moc krásné, ale to se není čemu divit, když fotografka je v podstatě profík. Elen, máš pravdu, letošní počasí si s námi pěkně pohrává.
Marie Ženatová
Také u nás všechno kvetlo, přišel sníh i mráz - je to veliká škoda... Vaše snímky jsou nádherné, díky moc...
Ilona Erika Kolář
Nádherné fotky.:)
Zuzana Pivcová
Jsou to nádherné umělecké dokumenty. Velké zvraty, lituji přírodu, i když ona si s tím poradí určitě lépe než my.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...