Poznáš toto nádraží
FOTO: autorka

Poznáš toto nádraží

1. 5. 2017

Stojím na malém nádražíčku, s ním potrápím lidi v íčku.

Ploužím se louží, chci udělat fotku, v ostružiní skoro nechám svoji polobotku.

Jednu kolej kříží cesta, po ní kousek je do města.

Je to těžší, proto přidám nějakou tu větu. Znáš pohádky, nejsi suchar?

Vše najdeš na netu.

Poslední indície se vztahuje k městu vzdálenému 2,5km od hledaného nádraží.

 

Fotohádanky nádraží
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Když jsem jezdila na školní srazy autobusem ( dnes jezdím raději vlakem z druhé strany od Staré Paky), byl poslední úsek cesty z Prahy: Jičín (loupežník) - a do cíle - město mého dětství (suchary, skokanské můstky). A tahle bývalá samostatná obec s pár chalupami a železniční zastávkou, kde v době mého dětství nebyla ani nádražní budka, je vlastně dnes už předměstí Lomnice nad Popelkou. Stojí tam roubený statek, kde je báječný hostinec, který patří, pokud vím, jednomu mému spolužákovi. Hostinec na Pl....
Ilona Erika Kolář
Je tam také napsané "nevyšší bod tratě z Li...do St..P....
Ilona Erika Kolář
Tak teď přišel švagr, mrkl na to a řekl název. A okamžitě se trefil, ukázal to na i mapě a na obrázku. Poblíž je hrad, podle kterého se jmenovalo i pivo.
Ilona Erika Kolář
Teprve teď jsem přišla po náročném dni domů a už nemám sílu hledat.
ivana kosťunová
Nejsem si jistá, ale vesnička toho jména se nalézá i v našem okrese. Ale loupežník m i tam nepasuje a suchary jedině poblíž v jiném městě. No- spíš ale nevím..
Zuzana Pivcová
Myslela jsem tím výrokem, že se tudy plouží autobus směrem z loupežnického města do městečka mého dětství. Ale pro lidi z neznáma to muselo být dost hrozné hádání.
Jitka Hašková
To mi dalo práci. Ten loupežník mate. Také to není městečko, ale mrňavá vesnice. Na podzim jsem tam byla u kamarádky, ale vzala mně na tu rozhlednu autem.
Naděžda Špásová
Tak už jsem to snad objevila. Suchary a popel pomohl. Rozhledna je na kopci, který se jmenuje stejně jako jedno město. Pokud se mýlím, tak jsem to aspoň zkusila.
Lenka Hudečková
Soudím, že se ploužím, městečkem plným louží. Ale nenašla jsem foto, nicméně jsem pro TO.
Jana Kovářová
Už jsem se doploužila ze zastávky k blízké hoře, na které je rozhledna a vede tam křížová cesta, konají se tam poutě.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.