Víla
ilustrační foto: pixabay.com

Víla

19. 4. 2017

Nějak se to sešlo, že v tyto dny jsem dokončil "malou" písničku na text Zuzany Pivcové, který ovšem napsala již před rokem. Text lehce rozverný, tanečně rytmizovaný, rozevlátý jako záclonky v okně, když jím proletí víla.... Text se mi líbil, ale nemohl jsem dlouho nalézt odpovídající rytmickou náladu i taneční zpěvnost. A našel jsem to nakonec ve dny, kdy písničku mohu Zuzce vložit jako "narozeninový" dárek. A činím to rád. Tak tedy tanči, vílo, klidně nedospěle, není kam pospíchat.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Seitlová
Lubomíre, tak to je nádhera. Určitě jste udělal Zuzce velkou radost a je fajn, že i my jsme si to mohli poslechnout.
Jaroslava Jánošíková
Jako vždycky pěkné, jak muzika, tak text, Lubomíre. Vaši hudbu znám z FB, Zuzku jako textařku zatím ne, budu muset napravit. Jednička s hvězdičkou!!
Alena Vávrová
Lubomíre, opět velmi zdařilá spolupráce a krásný dárek pro Zuzku!
Hana Šimková
Všechno nejkrásnější Zuzanko.
Jaroslava Handlová
Lubomíre, věřím, že tento dárek udělal Zuzce určitě radost. Pěkně sladěná interpretace se vším ostatním. Ona je víla nad všemi vílami!
Jitka Hašková
Vynikající.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...