Poznáte toto nádraží?
Foto: autor

Poznáte toto nádraží?

19. 4. 2017

Rokle a lesy..., zde pole klín,
Na dohled vzpíná se královský hrad,
Na půlnoc od Prahy vede tě rým,
K poli, kde nikdo by nehledal mlýn,
S básníkem toulám se, ale Vrátím se snad...

Fotohádanky nádraží
Autor: Mirek Hahn
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Mirku, "chytrému napověz, hloupého trkni" a tady je už tolik ostřílených hadaček a hadačů roztodivných nádraží ;-) .
Lenka Hudečková
Tak já na to nepřišla :-(
Mirek Hahn
Anoooo.... uhodli :-) Je to Vrátno.
ivana kosťunová
Nafukovací.
ivana kosťunová
A mám to - snad- 6 písmen.A na té fotce, co jsem našla, je před tou budovou bazén.
Helenka Vambleki
Sotva jsem svlíkla sako, hned hledám jak pako. Jako špaček nadávám, kdepak jenom hledat mám? Už jsem našla i ten mlýn, vrať se, tímto odpouštím! 1348-první zmínka a 155 obyvatel.
Mirek Hahn
Je fakt, že do Mimoně je to přímo na sever kolem 30 km po silnici.... ,-)
Naděžda Špásová
Takže asi takhle. Jsem opět mimoň, takže buď to uhádnu, nebo ne. Rýmovačka pěkná, ale mně nepomohla.
Mirek Hahn
Já si nemůžu pomoct, mě se to nádraží moc líbí, kousek střechy nad betonem uprostřed, otlučený, oprejskaný, na samotě v poli... artefakt zmizelých časů.
Ilona Erika Kolář
Já jsem až teď zpětně se podívala na nápovědu - komentář Alenky Vávrové k fotu dne. Kdybych to byla bývala věděla dřív, nemusela bych se s hledáním tolik trápit, nehledě na to, že to stejně našel manžel, až když přišel z práce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.