Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

21. 3. 2017

Město, které leží na východní Moravě, čeká na rekonstrukci nádraží a jeho okolí téměř padesát let. Snad budou stavební práce zahájeny koncem příštího roku. Železniční stanicí prochází trať spojující Česko se Slovenskem.

Jako indicie zvolím tři osobnosti města. Velký vlastenec, podnikatel a vynálezce v oboru elektrických strojů /1894 – 1944/.  Zpěvačka, která některé písničky nazpívala se svojí matkou a dcerou. Držitelka Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli z roku 2011. 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Milé dámy, tipovaly jste správně. Je to nádraží ve Vsetíně. Moje indicie: Josef Sousedík – někdy nazývaný jako „Valašský Edison“, herečka Eliška Balzerová a zpěvačka Jarmila Šuláková. Politici – Mirek Topolánek a Jiří Čunek. Díky, že jste se tu včera bavily.
Hana Rypáčková
Zrovna jsem četla o té rekonstrukci...
Anna Potůčková
ELEN bingo!
ivana kosťunová
Vsetín, Jarmila Šuláková, Mirek Topolánek,Eliška Balzerová, hokejisti .
Elena Valeriánová
Já to teda zkusím. Je to Vsetín? Tam jsem byla jen jednou a pamatuji si, že je před ním frekventovaná cesta. No a jestli se zase pletu...To bude na pár facek.
Elena Valeriánová
Oprava:A taky jsem z toho jelen!
Elena Valeriánová
A já jsem vedle jak ta jedle. A taky jednu toho jelen!
Libuše Křapová
Ale teď jsem přišla na to, jak vyzraju zase já na vás :-) Hned zítra na tom začnu pracovat :-)
Libuše Křapová
Už mne s těmi nádražími štvete. Nepoznám nic, všechno bych musela hledat a stejně nenajdu. No, tohle jsem snad poznala, ale stejně na vás tady, holky, nemám :-) Jste dobréé
Alena Tollarová
Potřebovala bych si zajet hned kousek vedle pro Hovězí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.