Přijďte na setkání íčkařů ve čtvrtek 30. 3. 2017
FOTO: Olga Štolbová

Přijďte na setkání íčkařů ve čtvrtek 30. 3. 2017

14. 3. 2017

Na čtvrtek 30.3. jsem zajistila rezervaci od 15 do 18 hodin v pražské hospůdce U tří prasátek - najdete ji u křižovatky ulic Vinohradská a Boleslavská, 200 m od stanice metra A - Flóra. Tímto zvu všechny íčkaře, kteří už se znají, i ty, kteří se k nám chtějí připojit a poznat se navzájem. Vzdálenost nehraje roli, já sem pojedu 364 km, protože chci.

http://www.triprasatka.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12896533

Vážení učitelé i neučitelé, přijďte s námi oslavit Den učitelů. S sebou kopii vysokoškolského doplomu, žákovské knížky, písemnou přípravu do vyučování, osvědčení o zdravotní způsobilosti pedagoga, pololetní klasifikaci, zasedací pořádek třídy, plán exkurzí do konce školního roku......samozřejmě kecám, nic z toho povinné není, ale  pokud máte íčko-tričko, oblečte si ho. Doufám, že přijmete mé pozvání a tři prasátka budou jen závistivě koukat, jak se umí íčkaři bavit. Těším se na setkání s vámi! 

Foto z loňského setkání u prasátek od Olgy Štolbové

čtenáři
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Necháme se překvapit. Volal šéf od prasátek, kolik nás bude-kvůli přípravě stolu - co jsem mohla říct - že se uvidí až na místě, že by nás třeba mohlo být i deset-ale to bych musela umět věštit z křišťálové koule :-)
Hana Rypáčková
Tak jen Helena., Olina, Alena Podřípská a konečně zas i já? A Venda , jedinej muskej?.
Helenka Vambleki
Loňskou osmu asi nepřekonáme, ale o to rodinnější to bude setkání, těším se na všechny!!!
Hana Polednová
Helenko, bohužel se s vámi všemi nemohu sejít ve čtvrtek, budu v nemocnici v Mladé Boleslavi, čeká mě operace kyčle. Moc všechny zdravím a budu vzpomínat.
Alena Tollarová
Jestli se do čtvrtka nic nevyvrbí, tak to vezmu přes pole rovnou k prasátkům.
Hana Rypáčková
Plánuji jet do Prahy a tak k Prasátkům zajdu...
Marie Rákosníková
Helenko, moc mě mrzí, že nemohu ve čtvrtek přijít. Ve čtvrtek musím sbírat moč na páteční kontrolu. Tak si to užijte!!!
Helenka Vambleki
Na přespolní už tam budu čekat od 14, tak neváhej a přijď
Olga Štolbová
Helén, to víš, že přijdu.
Radovan Cakl
POZOR!!! V zápatí stránky najdete odkaz na stažení loga "i60.cz". Zájemci si ho mohou stáhnout na USB flash a nechat natisknout na tričko.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.