Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

7. 3. 2017

Doposud jsem dávala nápovědy tak, aby nádraží poznala většina čtenářů. Aby hádání nebylo tak jednoduché, nabízím pouze tři indicie:

- Liška

- Robátko

- Vojevůdce

Poznáte toto nádraží?

Každé ze tří slov se váže k městu jiným způsobem, v němž se nachází i hledané nádraží. Už víte?

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Tak dobře, odtajňuji. Uhádli jsem všichni. Je to Tábor a všem gratuluji. Robátko - obráceně Tábor+dvě písmena. Lišku jsem kreslila podle nějaké omalovánky a dala do ruky pytel. Původně jsem na pytel chtěla napsat písmeno Z, ale to by už byla moc veliká nápověda.:)))
ivana kosťunová
Tak už bychom alespoň měli odtajnit, kam běží ta liška s pytlem :))
Zdenka Žichovská
Je na trase Praha - České Budějovice (jezdím tudy za dcerou)
Ilona Erika Kolář
Robátko odtajním později.
Naděžda Špásová
Tak už to taky vím. V T bydlí moje moc dobrá kamarádka. Díky za nápovědu.
Zuzana Pivcová
Konečně vím, to už by byla opravdu ostuda, protože sem dojedu z Prahy a pak přestupuju na autobus do T., a při zpáteční cestě naopak. Mohla bych sice jet celou cestu autobusem, ale mám raději vlak.
ivana kosťunová
Třeba gaučov :))
Helenka Vambleki
Nebo žeby žeby žeby ležení?
Anna Potůčková
Tak další nápovědou by mohlo být, že název města zjistíte tak, že jméno hajného přečtete od konce, jen musíte vynechat poslední 2 písmenka :-)
Alena Tollarová
Kam že to běží liška? A co to má v tom pytli? Asi je chřipková epidemie ...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.