Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

10. 2. 2017

A znáte toto nádraží? Nenechte se, prosím, zmást! Daleko je odsud do Prahy i Brna, na Šumavu dálka převeliká, skoro jako do Tater. A přece zde na severu žije mnohý rád. I když to není ráj, je to milovaný domov náš. Přijeďte se někdy k nám podívat.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Vše jsem osvětlila níže.
Oldřich Čepelka
Bílý Potok pod Smrkem (u Hejnice za Libercem) existuje a má nádraží, ale vypadá jinak.
Dana Kolářová
Nepoznala jsem, ale děkuji za pozvání.
Lenka Hudečková
No Bílý potok je u Liberce, ale zda je to jeho nádraží, to fakt netuším..
Elena Valeriánová
A ten nápis "Bílý Potok" tam skutečně pořád je.
Elena Valeriánová
Jsem ráda, že se vám tato hádanka líbila. Ano je to nádraží v Horní Lipové. Zde se skutečně natáčel komiksový film Alois Nebel. Ono totiž ve skutečném Bílém Potoku žádné nádraží není ani nikdy nebylo. Z Horní Lipové se přes dvě zastávky dostanete do Jeseniku. A třeba zrovna vlakem, který má jméno Alois Nebel. Tak přijeďte! Myslím, že to byla pěkná myšlenka hádat nádraží, tak kdo bude další?
Danuše Onderková
Nádraží mi bylo moc známé, ale neuhodla jsem ho. Z předchozích komentářů jsem zjistila, že je to Horní Lipová. Proto mi to bylo tak známé, ale byla jsem tam asi před 35 léty, tak mi to vypadlo. Opravdu těžká hádanka ale pěkná...
Ilona Erika Kolář
Ivano, já se u toho docela pěkně zapotila a to jsem tam byla. Nemohla jsem to nalézt. Už jsem to chtěla vzdát. Klidně hádej dál, o nic nejde. Teď koukám, že už to uhodla Hanka přede mnou.
ivana kosťunová
radši už nehádám, nepoznám nic, protože nejezdím vlakem. Jedním jsem si jistá - Bílý potok to asi není.
Ilona Erika Kolář
Je to Horní Lipová.:))))) Ale dalo mi to hodně práce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...