Žít život znova
FOTO: autorka

Žít život znova

24. 11. 2016

Jsme děti slunce,
vyrážíme k cíli,
koně, jimž prudce
uzdu povolili,
milujem hrátky
ve světě neznámém
a domů zpátky
přijdem až nad ránem.

Tvoříme slova,
neumíme věty,
padáme shora,
pošlapeme květy,
jsme pány tvorstva,
ve všem se vyznáme,
a pěkně zostra
to někdy schytáme.

V závodě s dechem
jsme se zastavili,
znaveni spěchem
chceme vrátit chvíli,
žít život znova,
když právě začíná.
A moudrá sova
nás měří očima...

Moje poezie
Hodnocení:
(4.5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Nevím,jestli bych chtěla žít život znova,ale rozhodně by jeho běh mohl zpomalit.mm
Květa Chobotová
Milá Zuzko, z celého srdce děkuji za příjemné chvíle s Vašimi úžasnými verši,ať se daří i nadále a kouzelný adventní čas přeji...květa
Marcela Pivcová
Zuzko, opět jsi mě přesvědčila, že dokážeš psát básně na různá témata - a opět vynikající. Chvíle vrátit také nejde, tak jdi dál...
Olga Štolbová
Škoda, že "žít život znova" už nejde. Zuzko, úžasné. Z kterého světa jsi sem přišla? *****
Jana Šenbergerová
:-):-):-)
Marie Seitlová
Moc hezké *****
Zuzana Pivcová
To máte, Naďo, jedno, mě teď spíš zajímá to Vaše ukulele.
Věra Lišková
Paní Naďo, při prvním pokusu o hvězdičkování jsem dopadla stejně. Musí se začít z pravé strany 5 hvězdičkou, když chcete dát pět.
Jiří Libánský
Hezké moudré
Naděžda Staňková
Tak to se nepovedlo, úplně poprvé jsem chtěla hvězdičkovat a nepovedlo se, měla jsem asi hvězdičky zamodřit, já klikla sotva na první....a bylo vymalováno. Samozřejmě dávám pět!!!!! příště si dám pozor a paní Zuzce se omlouvám:-(

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.