Probuzení

Probuzení

10. 8. 2012

Ležíme spolu v trávě,

šimráš mě stéblem na tváři,

jedeš! Zvolám tak hravě,

až tvoje oči zazáří!

 

Pak nade mnou se skláníš,

slyším tvůj zrychlený dech,

a tvůj  polibek letmý,

přistane něžně na mých rtech.

 

V očekávání věcí příštích,

se náhle probudím,

jak se to zpívá v písních?

"Já zase jenom sním?"

 

A chci se vrátit do snu,

však nemám k němu klíč,

sen o lásce a něze,

je nenávratně pryč!!!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
To vám Hani gratuluji,pěkně si to užijte,já táhnu s tím mým 45tý rok,ale musím se přiznat,že pár zmařených snů jsem si musela prožít,tak slavte,slavte a slavte,když je co,moc vám to přeji!
Hana Procházková
Dnes slavíme s Pavlem ZLATOU SVATBU - jsem ráda, že jsem se za těch padesát let nikdy úplně neprobudila... díky za básničku, Jitko!
Zuzana Pivcová
Je to moc krásné. Ta báseň ano, Jitko. Ale já už snít nechci. To je však o něčem jiném.
Jitka Chodorová
Taky jsem už pár snů dosnila,ale někdy to prostě nejde,zvláště,když člověk po tom moc touží...
Nina Šachová
Nesmíš otevřít oči a silně si přát sen dokončit, když se probouzíš z krásného sna a nechceš.Několikrát jsem opravdu svůj sen dosnila do konce. Jinak krásná romantika, kterou ráda čtu.
Jiří Libánský
To nemá chybu. Veršem i obsahem. Ty sny, do kterých bych se htěl vrátit já znám. Hezky jste to popsala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...