Tentokrát parník Czechia
FOTO: autorka

Tentokrát parník Czechia

2. 9. 2016

Fotoreportáž z parníku Czechia – bublinková párty

Kdyby někdo chtěl ve čtvrtek, 1. září, v Praze najít místo, kde se lidé baví, musel by sejít odpoledne k Vltavě a nastoupit na parník Czechia.

A zábava tam byla dokonalá, jak vidno z fotek níže. Bublinky byly všude. Jak ve vzduchu - tak ve skleničkách. Vždyť bylo co slavit. Dvoje narozeniny. Ke všemu ještě prvozářijové.

Co ještě dodat. Poděkovat Áje za skvělou organizaci, poděkovat Praze, že je tak krásná a všem vám, kteří jste tam s námi byli a zábavu nezkazili.

čtenáři i60.cz
Hodnocení:
(4.8 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Super, jste děvčata mladá zejména duchem a nemá to chybu. Ájo a ta dýně by se hodila k Tvému topu opravdu.
Dagmar Bartušková
Drážo, diky za fotoreportáž. Fotky super! Díky všem, kterým se naše akce líbila. Jirka to dobře vystihl.
Drahomíra Stínilová
Díky všem za ohlasy, bylo to skutečně bezvadný. Jinak k dotazu o narozeninách-záměrně jsem neuváděla jména, protože jsem skleróza a k čemu jména, že. Jistá je Alena T.- ta hlavní prvozářijová. A pak si myslím, že nedělní bude Jitka C. Snad se nemýlím, když tak mě opravte. K názvu lodě-byla objednána loď Morávia, ale kapitánovi se nelíbil nadměrný početní stav, tak nás převážili a došli k závěru, že by mohlo dojít k potopení. Tak nasadili Czechiu. Bitevní křižník by se taky hodil, ale asi by nepodplul Karlův most. Příště zůstaneme raději skromně v Čechách nebo na Moravě.
Marie Seitlová
Krásně jste si to užili, pěkné fotky.
Zuzana Pivcová
Moc hezké. Nebyla jsem tam, ale to nic neznamená. Teď jsem tu s vámi.
Hana Rypáčková
Potěšila jsem se s vámi.
Hana Lancová
Zase moc pěkné kloboučky. :-)))
Jiří Libánský
Dobrá akce. Koukám, že klíčovým parametrem výběru lodi je její název. Aby v budoucnu nedošlo k nějakému nedorozumění při objednávce plavidla upozorňuji, že loď California je bitevní křižník. Tak bacha.
Jana Šenbergerová
Děkuji tady všem, kteří vložili fotografie z další zdařilé akce. Fotky vydají za mnoho slov, jen by mě zajímalo, kdo byl ten druhý oslavenec. Něco mi uniklo?
Dana Kolářová
Povedla se bezva akce další setkání na řece, díky skvělé kapitánce bylo plné legrace, což dokazuje fotodokumentace!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...