Fotoreportáž: Začátek prázdnin
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Začátek prázdnin

7. 7. 2016

V listopadu minulého roku jsme strávili čtyři dny ve Znojmě. Prochodili jsme město a jeho okolí, toulali se kolem řeky Dyje a navštívili Národní park Podyjí. Odjížděli jsme s myšlenkou na brzký návrat do tohoto krásného koutu naší země.

A tak se také stalo. Tentokráte s námi byli vnuci, kterým skončil školní rok o týden dříve. Prožili jsme s nimi šest krásných dnů. Výchozím bodem pro naše toulky byl městys Vranov nad Dyjí.

Dosti bylo slov, snad fotografie poví více.

 

 

 

cestování fotografování Soutěž - prázdninová reportáž
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Pověděly. Zajímavé a hezké.
Alena Várošová
Sice krátce popsáno,ale nádherné fotky to nahradily.
Jarmila Komberec Jakubcová
Znojmo je velmi krásné, jezdím tam nejraději za Znojemské vinobraní, burčák nemá chybu a v ulicích je úžasná atmosféra.
Zdenka Jírová
Zvolila jste krásnou lokalitu, je to moje "srdeční záležitost". Je tam moc krásně, byla jsem na Vranovské přehradě několikrát a považuji ji za nejkrásnější vodní nádrž, kterou jsem navštívila. Fotky jsou hezké a připomněly mi krásná místa.
Marie Seitlová
Aničko moc pěkné fotky i vnoučci. V dětství jsem tam byla, ale už si pamatuji jen přehradu.
Libor Farský
Aničko, chtěl jsem napsat přesně totéž co Alča Tollarová. Tak už jdu jen na ty hvězdičky.
Alena Vávrová
Aničko, moc tě zdravím a dík za možnost vidět krásná místa nikdy neviděná. Znám jen zámek z fotografií. Totéž mohu napsat i o Znojmě, tak směle do toho ;-) .
Alena Tollarová
Aničko, vybrala jsi pro nás pěkné fotky z míst, kde jsem nikdy nebyla. A docela jsem pro, abys na podzim zmobilizovala síly a trošinku se i rozepsala. Budu se těšit.
Naděžda Špásová
Aničko, krásné fotky i kluci. Za návštěvu by to určitě stálo, ale od nás je to dost daleko. Vnoučkům přeji krásné prázdniny. *****
Anna Čípová
Děkuji za slova chvály. Na psaní já moc nejsem a při výběru fotografií byl trochu problém. Na většině záběrů jsou vnuci. Láká nás neskutečně krásná řeka Dyje, určitě tam pojedeme znovu. Jen se ještě zeptám, zda mám připravit fotoreportáž z naší podzimní návštěvy Znojma.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...