Tam někde
Ilustrační foto: pixabay.com

Tam někde

10. 7. 2016

Naděje klokotá
jak pramen z tajné štoly,
ticho mě nezebe
a smutek nehryže,
v románu života
přibyly kapitoly
a pohled do nebe
je můj stav bez tíže.

Cesty se klikatí
jak křivky mého těla,
s odvahou vrtkavou
a vírou ve dlaních,
slunce mě pozlatí,
léta mě nepozřela,
tam někde nad hlavou
je slyšet dívčí smích.

 

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Tak nevím,co se stalo.Včera jsem přidala obdivný komentář,a dnes tu NENÍ !!! Tak tedy,je to bezvadná báseň s bezvadnou náladou,rytmem a postojem.Cítím to stejně:Díky.mm
Anna Čípová
Zuzko, ať přibývající kapitoly života jsou krásné jak vaše verše.
Marie Seitlová
Krásné......
Marta Nosková
Zuzanko, opět moc krásné verše. Čtu si je již po několikáté ...děkuji.
Jarmila Komberec Jakubcová
jak čtu Zuzanky básně, myslím, že píše stále lépe a lépe. I když se přiznám, mě se od ní líbí všechno. Verše jsou kouzelné. Má talent od Boha.
Jitka Prušová
po přečtení těch krásných veršů se mi vybavilo Hrabalovo "... a byl jsem zasažen tou krásou." Díky, nejsem moc poetická duše, ale tohle mne dostalo...
Jana Šenbergerová
Zuzko, tvé verše mě stále okouzlují. Na pustý ostrov bych si chtěla vzít knihu tvých veršů.
Marie Novotná
*****
Alena Várošová
Moc procítěná báseń i kdybych nevěděla,kdo ji napsal,tak bych si na 100% tipla,že Vy Zuzko.
Libor Farský
Všechno si to (jen) představuji, k tomu ještě odvahu nacházím a věřím, že se tomu nebudeš smát ♥

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...